Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch kleed, zwart-rood-creme, in goede staat. 84x130cm.

Perzisch tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-bruin-zwart-oker, 130x236cm. Cond:G

4 Perzische kleden
Startprijs 40 EUR

Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G

2 Tapijten
Startprijs 40 EUR

Twee oude perzische kleden in goede staat, 145x92 en 102x96cm.

Gobelin
Startprijs 40 EUR

Antieke wandgobelin omstreeks 1900 met figuren in landschapsvoorstelling met pastelkleuren, in goede staat 96x95cm.

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed, blauw-oker-rood etc. Sleets. 202x92cm. Cond:R

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R

Perzisch tapijt
Startprijs 60 EUR

Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.

Lange Perzische loper
Startprijs 60 EUR

Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G

Perzische loper
Startprijs 80 EUR

Lange Perzische loper zwart-blauw-rood etc. met floraal decor, sleetse plek Cond:R 111x415cm

Lange Perzische loper
Startprijs 100 EUR

Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G

Lange Perzische loper
Startprijs 100 EUR

Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Fijngeknoopt Perzisch zijden kleed, rood-oker-zwart 178x129cm. Cond:G

Lot Perzisch 3x
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Perzisch, kleed, tas met ballen en kelimtas 50-200cm Cond:G

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-zwart-oker etc. 80x117 en 78x120cm. Cond:G

3 kleine Perzische tapijten
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine oude Perzische kleden, abstract figuratief decor, in goede staat. 62x38-153x31-92-46cm.

Klein Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Leuk klein Perzisch kleed, meerkleurig, floraal. 60x75cm. Cond:G

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-briekrood, creme, blauw en oker, met floraal decor 74x120cm. 117x77cm Cond:G

Chinees tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud pastelkleurig Chinees kleed, lichtblauw, zalmkleurig, met vazen en floraal decor, in goede staat 122x185cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud perzisch kleed met floraal decor, zwart-blauw-creme-rood, in goede staat 135x210cm.

Gobelin
Resultaat: 40 EUR

Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.