Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Groot oud Perzisch kleed, diverse kleuren, iets versleten, 158x204cm. Cond:R

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-briekrood, creme, blauw en oker, met floraal decor 74x120cm. 117x77cm Cond:G

Chinees tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud pastelkleurig Chinees kleed, lichtblauw, zalmkleurig, met vazen en floraal decor, in goede staat 122x185cm.

Lot Perzisch 3x
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Perzisch, kleed, tas met ballen en kelimtas 50-200cm Cond:G

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-zwart-oker etc. 80x117 en 78x120cm. Cond:G

3 kleine Perzische tapijten
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine oude Perzische kleden, abstract figuratief decor, in goede staat. 62x38-153x31-92-46cm.

Klein Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Leuk klein Perzisch kleed, meerkleurig, floraal. 60x75cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Fijngeknoopt Perzisch zijden kleed, rood-oker-zwart 178x129cm. Cond:G