Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kleed
Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed, briekrood-creme-zwart, met floraal decor 245x310cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Oud perzisch kleed, figuratief abstract decor, rood-creme-blauw, in goede staat 192x125cm,

Perzisch tapijt
Resultaat: 70 EUR

Oud Perzisch kleed, dieren en floraal decor, zwart-rood-blauw, 185x128cm. Cond:G

Lange Perzische loper
Resultaat: 125 EUR

Lange Perzische loper met florale decors. 458x114cm. Cond:G

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Oud Iranees handgeknoopt tapijt, zwart-bruin-oker-geel met floraal decor, in goede staat 254-139cm.

Perzisch tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-bruin-zwart-oker, 130x236cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 60 EUR

Groot Perzisch kleed, zwart-blauw-rood-creme, in goede staat .230x140cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch zijden kleed, turkoise-bruin-creme, in goede staat 134x89cm. Cond:G

Grote pers
Resultaat: 100 EUR

Zeer groot Perzisch tapijt in aardetinten, floraal, moet worden gereinigd! 366x540cm. Cond:R/G

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Oud perzisch kleed met floraal decor, zwart-blauw-creme-rood, in goede staat 135x210cm.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 225 EUR

Groot oud Perzisch kleed, grijs-groen-creme-blauw, floraal decor, in goede staat. 334x236cm.

4 Kussens(kamelenzak)
Resultaat: 70 EUR

Vier keer Perzisch, 3x kussen, 1x kamelenzak, in goede staat 48-70cm.

4 Perzische kleden
Startprijs 40 EUR

Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G

Lot Perzisch 3x
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Perzisch, kleed, tas met ballen en kelimtas 50-200cm Cond:G

Perzisch tapijt
Resultaat: 25 EUR

Fijngeknoopt Perzisch zijden kleed, rood-oker-zwart 178x129cm. Cond:G

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-zwart-oker etc. 80x117 en 78x120cm. Cond:G

Twee handgeknoopte tapijten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte tapijten, rood-briekrood, creme, blauw en oker, met floraal decor 74x120cm. 117x77cm Cond:G

Gobelin
Resultaat: 40 EUR

Gobelin 20e eeuw, met monogram, 3 leeuwen, wapen Duitsland, en jagende figuren in landschapdsdecor, in goede staat 106x147cm. Cond;G

2 Tapijten
Startprijs 40 EUR

Twee oude perzische kleden in goede staat, 145x92 en 102x96cm.

3 kleine Perzische tapijten
Resultaat: 30 EUR

Drie kleine oude Perzische kleden, abstract figuratief decor, in goede staat. 62x38-153x31-92-46cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor, rood-blauw-creme-bruin etc. in goede staat 210x58cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch kleed, fijn geweven, meerkleurig en met floraal decor, 196x203cm. Cond:G

Antiek Perzisch kleed
Resultaat: 130 EUR

Oud Perzisch kleed, rood-zwart-creme, blauw geel floraal decor. 156x107cm. Cond;G