Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiesbok gewei
Resultaat: 80 EUR

Oud Afrikaans spiesbok gewei, in goede staat 81cm.

Huisaltaar ca. 1880
Resultaat: 55 EUR

Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.

Schrijfkistje
Resultaat: 80 EUR

Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G

4 Zeldzame brillenkokers en losse bril
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G

4 Dozen plated bestek
Resultaat: 70 EUR

Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G

Art deco kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

Kurkentrekker
Resultaat: 110 EUR

Antieke kurkentrekker met been, omstreeks 1900 12,5-6cm. Cond:G

3 Delen divers
Resultaat: 75 EUR

Drie delen antiek, naaiset in casette, vergulde houder, bewerkte chatelaine.

Telescoop met statief
Resultaat: 105 EUR

Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G

Strik barometer, 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G

Wortelnoten ingelegde kist
Resultaat: 45 EUR

Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G

Halssieraad, Afrika
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden van de Massai stam, hals sieraad met hanger, losse armband, draagkoker met lederen band, 20e eeuws

Antieke ivoren schrijfset
Resultaat: 70 EUR

Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G

Kristallen hanglamp
Resultaat: 110 EUR

Oude kristallen hanglamp 20e eeuw, 9 lichts in goede staat 50x60øcm Cond:G

Antieke schrijfset
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G

4 messing wandkandelaren
Resultaat: 45 EUR

Vier oude vergulde messing wandkandelaren omstreeks 1900, later geelectrificeerd.37x53cm. Cond:G

Tabakspot + sigarenknipper
Resultaat: 45 EUR

Antieke houtgestoken tabakspot, omstreeks 1900 met voorstelling van ploegende boer met paardenspan, Hollands wapen met leeuw en tekst Grescunt Concordia Res Parvae je Maintendrai 22x14øcm. in goede st...

3x Hoedendoos met hoed
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke hoedendozen met hoeden 20-34cm. Cond:R/G

4 deel divers
Resultaat: 40 EUR

Vier delen divers antiek omstreeks 1900, 1x hoornen tabakhouder, een bril, toneelkijker met parelmoer, bronzen vaasje met boerenmeisje en molen, in goede staat, 6-17cm.

Naaimachine
Resultaat: 70 EUR

Antieke tafelnaaimachine omstreeks 1900, Jones handmaschine, mooie gave staat 27x39x13cm. Cond:G

12 Deurkloppers
Resultaat: 50 EUR

Lot van 12 oude messing deurkloppers in leeuwenkopvorm, 1e helft 20e eeuw, 15x10x5cm. Cond;G

Doos diversen
Resultaat: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Biljartklok, ballen en telraam
Resultaat: 100 EUR

Oude Meja biljartklok 60er jaren, en een telraam met 3 ballen, omstreeks 1900, in goede staat, 30x25cm.

Buiten lamp
Resultaat: 90 EUR

Groot bovenstuk van een tuinlantaarn met koperen dak, 21e eeuw in goede staat 110x45cm. Cond:G