Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Scheepslamp
Resultaat: 110 EUR

Zeer grote roodkoperen scheepslamp, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Port, in goede staat 70x43x34cm.

Jugendstil hanglamp
Resultaat: 130 EUR

Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.

3x Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

Hang petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat

Majolica tafellamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, geelectrificeerd, 2e helft 20e eeuw(dus geen brander!) 52cm. Cond:G

Petroleumlamp, geëlectrificeerd
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G

2 Petroleumlampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke glazen petroleumlampen omstreeks 1900, waarvan 1 geelectrificeerd, in goede staat.

2 x petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Antieke petroleumlamp
Startprijs 70 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met rozendecor(montage kap iets verbogen) 55x25cm. Cond:G

Staande petroleumlamp Japans
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met messing monturen en Chinees handgeschilderd decor op keramiek. 63x14øcm Cond:G

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke petroleumlamp, messing met koper hengsels, omstreeks 1900, 54cm. in goede staat

19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G

Lakdoos
Resultaat: 50 EUR

Kyrillisch gesigneerde Russische lakdoos met arresledes en figuren, 2e helft 20e eeuw 1972, in goede staat 4x7x16,5cm.

Set wandkandelaars
Startprijs 240 EUR

Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G

2 Russische lakwerk doosjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.

Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startprijs 75 EUR

Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G

Kavel met 10 (oude) boeken
Startprijs 90 EUR

Kavel met 10 (oude) boeken: 1x Quistorp "Grundsätze des Deutschane Peinlichen Rechts" (2. Teil) 1794, 1x T.T. Kroon "Mythologisch woordenboek" 1875, 1x "Overijssel", samengesteld onder red. van van En...

Lexicon Latino-Belgicum Novum
Startprijs 40 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Wereld.....
Resultaat: 40 EUR

Bernard Nieuwentyt, Regt gebruik der Werelt beschouwingen 1759 (zevende druk). Band in slechte staat met enkele losse pagina's. Ogenschijnlijk zijn alle openslaande kopergravures nog aanwezig. 27x22x8...

Verzameling Duitse antquarische boeken
Startprijs 25 EUR

Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G

Lot diverse kunstboeken
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude kunstboeken, in redelijke en goede staat, o.a. Delfts, Tin, en kunst van A tot Z. 20-45cm. Cond:R

Wonderen der Wetenschap, 4 delen
Startprijs 75 EUR

Wonderen der Wetenschap door Louis Figuier, "Geschiedenis en beschrijving der nieuwste uitvindingen aan het volk verhaald". Één deel band beschadigd, rest in redelijk tot goede staat.

Verzameling "Illustrierte Filbuhne" 1950-1960
Startprijs 30 EUR

Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G

Kistje om foto's te bekijken
Resultaat: 80 EUR

Antiekie notenhouten fotograaf, foto-uitvergroot kist, uitklapbaar, omstreeks 1920 met ingebouwd vergrootglas, in goede staat, 9,5x27x17cm.