Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Cakevormen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

Oude brandweerspuit
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

Groot telraam
Startprijs 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Glas in lood lampje
Startprijs 30 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Afrikaans beeldje beeldje
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.

Koperen hanglamp
Startprijs 30 EUR

Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm

Twee speculaasplanken
Startprijs 30 EUR

Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.

Briefweegschaal
Startprijs 30 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

Schwarzwald boekensteun
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald boekensteun omstreeks 1900 met Edelweiss decor, en snijwerk. 18x39x15cm. Cond:G

Beschilderd dienblad
Startprijs 30 EUR

Oud Russisch beschilderd dienblad met kerk en florale voorstellingen 12x60x31cm. Cond:G

Corpus Christie
Startprijs 30 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G

5 deel divers
Startprijs 30 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Chinees zijde in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees zijde schilderij 20e eeuw, vogels met bloesemtallen, 20x24cm. Cond:G

Tinnen kinderserviesje
Startprijs 30 EUR

Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G

Witte porseleinen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke porseleinen handbeschilderde petroleumlamp met floraal decor, omstreeks 1900 45x18øcm. Cond:G

Wandlamp
Startprijs 30 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Voetenbankje Frans
Startprijs 30 EUR

Antiek Frans mahoniehouten krukje, omstreeks 1880 met leder bewerkte zitting. 34x42x31cm. Cond:G

Grote kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm

3 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

British sporting prints
Startprijs 35 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

Gietijzeren kolenkit
Startprijs 35 EUR

Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.

Lot 4 delen Aziatisch
Startprijs 35 EUR

Lot vier delen Aziatica 20e eeuw, 1x zeepstenen Chinese vaas, 1x wijsheer met meisje en fruit, 1x ivoor imitatie Boedha, 1 x lachende Boedha (composiet) 5-22cm.

5 Delen koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Vijf delen koper en messingwerk 19e eeuw, 1 deel zwaar bedeukt, rest goed 25-45cm.

Reclamebord
Startprijs 40 EUR

Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R