Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Duelleer pistolen in koffer
Startprijs 1.250 EUR

Set 19e eeuwse duelleerpistolen in originele kist met accesoires, gave pistolen met gravering, voorladers(pistolen zijn licht van gewicht) in zeer goede staat 7x45x22cm. Cond:G

Neo Renaissance kroonluchter
Resultaat: 850 EUR

Zeer grote messing Neo Renaissance kroonluchter omstreeks 1880, met leeuwenkoppen en klauwpoten(geelectrificeerde gaslamp) in goede staat 120x93ø. Cond:G

Strik barometer, 18e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G

Cloissone koro met deksel
Resultaat: 550 EUR

Zeer grote zeldzame 19e eeuwse Chinese Cloissone Koro, gezichten met drakendecor en Foohond, deels verguld, zeer gedetailleerd(beetje cloissone mist) 43x23øcm. Cond;G

Antiek ampere meetapparaat
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...

Lamp Henri Mathieu
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Henri Mathieu designlamp, Lyfa Fabrikant. 1970-1979 pendant lamp, met drie lichtbollen (paar lichte deuken) in goede staat 87x27øcm.

Cloissone koro met deksel op houten voet, koninklijk geel
Resultaat: 360 EUR

Zeer zeldzaam 19e eeuws Chinese cloissone Koro met originele houtgestoken basis, vergulde poten en drakenkoppen, keizerlijk geel met floraal decor, in zeer goede staat. 28x30x14,5øcm.

Opgezette hartebeest
Resultaat: 350 EUR

Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.

Vegulde wandconsole met putti
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.

Antieke verzilverde kerkkandelaar
Startprijs 320 EUR

Grote 19e eeuwse verzilverde messing barokstijl kerkelijke kaarskandelaar.(kaarspin mist) 105cm. Cond:G

Hollands scheepskistje
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 18e eeuws Franse met leder bekleedde vurenhouten rijtuikist met ijzeren beslag, origineel slot en sleutel, lichte beschadigingen, mooie patina 35x58x35cm. Cond:G

Houten olifant met been
Resultaat: 280 EUR

Grote houtgestoken Indische olifant, compleet met been ingelegd. 20e eeuw 23x27x13cm. Cond:G

2 Casolettes
Resultaat: 275 EUR

Twee gorte antieke marmeren casolettes omstreeks 1900, 41cm. Cond:G

Twee Chinese lampenvoeten
Startprijs 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld
Resultaat: 250 EUR

Groot authentiek Bakongo spijkerbeeld uit Congo met glazen ogen, gewei, ijzer, originele polychromie eerste helf 20e ,119cm. Cond:G

Engels theekistje, pallisander
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Egelse pallisanderhouten theekist met 3 compartimenten en parelmoerinleg bij slotplaten.(stukje parelrand mist, houten zijring mist) verder in goede staat. 21x34x20cm.

Officierszwaard
Resultaat: 210 EUR

Engels Royal Navy officierssabel 19e eeuw, messing en lederen schede geponst, heft bekleed met haaienhuid, zwaard fraai gegraveerd en gesigneerd met H.H Scheffield en ijkmerk 96,5cm. In goede originel...

Metalen kist met opschrift Japan
Startprijs 210 EUR

Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.

Sabel in lederen schede
Resultaat: 210 EUR

Antieke dabel in originele staat(ongepoetst) WO I infanterie officier Preussen, met vergulde gesp en sluiting. 101cm. Cond:G

Stel leeuwen
Resultaat: 210 EUR

Twee grote eikenhouten gestoken leeuwen, mogelijk 1e helft 20e eeuw met wapenschilden. 91cm. Cond:G

Twee cloissone vaasjes
Resultaat: 200 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen empire ampfora vaasjes met cloissone inleg, in goede staat 22,5cm.

kapstok wildzwijn
Resultaat: 200 EUR

Kapstok wildzwijn , gemonteerd op houten plaquette. 67x77x38cm. 20e eeuw. Cond:G

Marmeren zuil
Resultaat: 190 EUR

Oude zwart mermeren zuil omstreeks 1930, minimale chips, stukje basement gerepareerd, verder in goede staat, 122cm.

4 Zeldzame brillenkokers en losse bril
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G