Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil miniatuur stereoscoop
Resultaat: 160 EUR

Antieke blikken stereoscoop, jugendstil omstreeks 1900 met reclame van Dobbelmans zeep, opklapbaar en in goede staat 8x11x3cm. Cond:G

Antieke wandelstok met ivoor
Resultaat: 160 EUR

Antieke wandelstok met ivoren heft met 2 dimensionaal paardendecor, omstreeks 1900 Cond:G

Antieke porseleinen lamp
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke 19e eeuwse porseleinen petroleumlamp met handbeschilderde rozen en gouddecor, en bronzen montuur, Frankrijk of Duitsland omstreeks 1870, 69cm. Cond:G

Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.

Chinese bol op standaard
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren bol op standaard, met drakendecor, gesigneerd, omstreeks 1900. 15cm. Cond:G

Twee 5-lichts kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee grote vergulde bronzen kaarskandelaren, 5 armig met natuursteenh in Basement, 20e eeuw in goede staat 42x34x34cm.

Kandelaar met putti
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.

Gietijzeren schotel
Resultaat: 150 EUR

H.E. Schwiewind (Ewald Matare) gietijzeren sierschotel met pauw, Duitsland 1887-1965, 23x19x2cm. Cond:G

Wapenstok
Resultaat: 150 EUR

Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.

Ivoren man met kind en schildpad
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Japanse ivoren figuur, gemerkt, omstreeks 1900, man met karper, kind en schildpad, in goede staat, 21cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

Viool in kist
Resultaat: 145 EUR

Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G

Antieke kerfsnede stoof
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame vroege antieke eikenhouten kerfsnede stoof, omstreeks 1800, met zeer gedetailleerd snijwerk, floraal, pauwen, messing hengsel, in goede staat, 19x22x21cm. mooie patina Cond:G

Viool in kist
Resultaat: 140 EUR

Mooie vooroorlogse viool in kist, Duitsland. 56cm. Cond:G

Grote hallamp
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke koperen hanglamp met geslepen glas, 4 lichts, omstreeks 1920 70x33x30cm. Cond:G

Jugendstil hanglamp
Resultaat: 130 EUR

Mooie gave antieke hanglamp, kopergeslagen met glazen pegels, 3 lichts omstreeks 1880, in goede staat 94x43øcm.

Casette met bestek
Resultaat: 130 EUR

Houten bestek cassette met uitgebreid verzilverd bestek, complete set. 14x43x53cm.

11 Diverse brillen
Resultaat: 130 EUR

Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G

Lamp in de vorm van een druppel
Resultaat: 130 EUR

Antieke peervormige hallamp (Peter Behrens Bauhaus Siemens), 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 in goede staat. 47x31øcm. Cond:G

Dubbelloops pistool
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool, omklapbare dubbelloop en weggewerkte trekker, originele patina, in goede staat 24cm.

Antieke tinnen kastanje-dekselvaas
Resultaat: 125 EUR

Antieke Louis Seize tinnen kastanje dekselvaas met leeuwenkoppen, omstreeks 1800, in goede staat 31cm. Cond:G

3 Chinese snuffbottles roodlak
Resultaat: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

Pamflet WO I
Resultaat: 125 EUR

Oud Frans pamflet 1917 Republique Francaise Jemez de pommes du terre. Pichot Paris

2 Empire bokalen
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R