30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Vegulde wandconsole met putti 2000
Vegulde wandconsole met putti

350 EUR

Zeer grote bronzen kandelaren 2001
Zeer grote bronzen kandelaren
Startprijs 2.500 EUR
Geldkistje met plaquettes 2002
Geldkistje met plaquettes
Startprijs 500 EUR
Bronzen engel lamp 2003
Bronzen engel lamp
Startprijs 225 EUR
Twee keramieken lampen 2004
Twee keramieken lampen
Startprijs 900 EUR
Uil met lantaarn 2005
Uil met lantaarn
Startprijs 250 EUR
Grote houtgestoken olifant 2006
Grote houtgestoken olifant
Startprijs 2.500 EUR
Speeldoos met 5 platen 2007
Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR
Strik barometer, 18e eeuw 2008
Strik barometer, 18e eeuw

600 EUR

2 Casolettes 2009
2 Casolettes

275 EUR

Metalen kist met opschrift Japan 2010
Metalen kist met opschrift Japan
Startprijs 210 EUR
Cloisonné boedha houder 2011
Cloisonné boedha houder
Startprijs 6.500 EUR
Cloisonné dekseldoos 2012
Cloisonné dekseldoos
Startprijs 1.500 EUR
Twee houten beelden 2013
Twee houten beelden
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten reiskist 2014
Wortelnoten reiskist
Startprijs 490 EUR
Gietijzeren etagere tafel 2015
Gietijzeren etagere tafel
Startprijs 300 EUR
Engelse likeurkist, 19e eeuw 2016
Engelse likeurkist, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Lamp Henri Mathieu 2017
Lamp Henri Mathieu

400 EUR

Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld 2018
Groot authentiek Afrikaans spijkerbeeld

250 EUR

2 Vuurvergulde kandelaren 2019
2 Vuurvergulde kandelaren
Startprijs 750 EUR
Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw 2020
Vuurvergulde kandelaar, 19e eeuw

150 EUR

Neo Renaissance kroonluchter 2021
Neo Renaissance kroonluchter

850 EUR

Speeldoos met platen 2022
Speeldoos met platen
Startprijs 300 EUR
2 Foo honden China 2023
2 Foo honden China
Startprijs 80 EUR