Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen karaf
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse kristallen geslepen karaf met stop, in goede staat 30cm. Cond:G

Drie vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Drie delen vooroorlogs glas, geirriseerde Jugendstil vaas met gouddecor, copier Leerdam Bolvaasje, geribte bolvaas. 6,5x17cm. Cond:G

Zes roze parfum flacons
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G

4 Kristallen karaffen
Resultaat: 45 EUR

Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G

2 Kunstglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G

5 kristallen karaffen
Resultaat: 40 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

Lalique vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

2 Kandelaars Val Saint Lambert
Resultaat: 40 EUR

Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G

3 Bol karaffen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G

Jugendstil glazen bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.

Karaf met 6 glazen
Resultaat: 30 EUR

Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.

Lot kristal 4x
Resultaat: 30 EUR

Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G

Twee delen glas
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.

3x glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw, 1x Swarovski, 1x ongesigneerde eend, 1x Duitse bierpul met korenschoven geetst, 2-20cm.

2 Glazen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

Lotje glas/kristal
Resultaat: 25 EUR

Lot oud kristal en glas, o.a. waaierkristal 4 delige set, zoutvaatjes, lepelvaasje, vaasje etc. 8-20cm. Cond:G

Glazen vaas met diverse kleuren
Resultaat: 25 EUR

Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G

Glazen stolp
Resultaat: 25 EUR

Antieke glazen stolp in goede staat 48x17øcm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Resultaat: 25 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

4 Groene glazen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G

Kavel met 23 glazen
Resultaat: 20 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

2 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G