Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 440 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.02 in de kleurstelling Rosso/UVA. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.200,-). 25xø...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 400 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2012" Model 503.00 in de kleurstelling TP/CR/AQ. Met originele doos en aankoopbon (€ 2.000,-). 47,5x...

Annemiek Punt
Resultaat: 360 EUR

Prachtig glasobject door Annemiek Punt.(gelarie Ootmasum) Glas fusing, abstracte compositie, 53x55cm. Cond;G

2 Kristallen vazen, zilv. voet
Resultaat: 360 EUR

Twee kristallen vazen met zilveren voet, 835/000. Trompetvormige vazen met geschulpte rand voorzien van verlopend amandelslijpsel. Geplaatst op een zilveren voet voorzien van parelrand. MT.: Van Kempe...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 503.01 in de kleurstelling UVA/Verde Mela. Met originele doos, afmetingen vaas: 34,5xø10...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 350 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...

Venini design vaas, Taipo Wirkkala
Resultaat: 335 EUR

Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.01 in de kleurstelling Viola/Talpa. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-). 19...

Kristallen vaas, symbolisch
Resultaat: 180 EUR

Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G

Kristallen piece de mileu
Resultaat: 160 EUR

Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G

Glazen buste
Resultaat: 150 EUR

Moderne kunstglazen figuur, 21e eeuw, hoofd met hanenkam, veelkleurig, glas fusing, Italie 39cm. Cond:G

Daum vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

Iittala vogel, Oiva Toikka
Resultaat: 135 EUR

Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G

2 Kristallen gembercoupes
Resultaat: 120 EUR

Stel fraaie kristallen gembercoupes met amandelslijpsel, aculadevormige rand, geplaatst op een achthoekige voet. Voorzien van een deksel met een driehoekig geslepen knop. ø15x30 cm. minimale chips, ve...

8 Copier schaaltjes
Resultaat: 75 EUR

Acht Hollandse Copier Leerdam glazen dessertschalen omstreeks 1930, in goede staat

Jugendstil glas-in-lood
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil glas in lood venster, omstreeks 1900, in goede staat 65x45cm. Cond;G

3x Murano glas
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Murano glas 2e helft 20e eeuw, oker-groen-blauw-transparant, in goede staat 20-23cm. Cond:G

Jugendstil vazen
Resultaat: 65 EUR

Stel glazen Jugendstil vazen, groen glas met takkendecor, goud en bladeren, W.S Zuid duitsland, Bohemen, omstreeks 1900, 25,5x8,5øcm.

Kristallen coupe met zilveren voet
Resultaat: 65 EUR

Kristallen coupe met zilveren voet. Wit kristallen coupe met geschulpte rand en versierd met gouden lijnen en versieringen geplaatst op een zilveren voet. De voet heeft een geschulpte rand en is versi...

Kristallen zuurstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek waaierkristallen zuurstel, 3 delig, omstreeks 1880. 22cm. Cond:G

4 Roemers
Resultaat: 60 EUR

Vier grote oude Roemer wijnglazen, 4 x monogram F.H met portretten en emaille floraal decor.(haarlijn van 3mm.) 19-20cm. Cond:G

Zes bordjes lalique
Resultaat: 60 EUR

Zes Art Deco Lalique France glazen dessertborden, omstreeks 1930, 16,5øcm. in goede staat

Handbeschilderde vaas, AM
Resultaat: 50 EUR

Moderne handbeschilderde glazen vaas, in de stijl van modigliani Italie, 21e eeuw 26x20øcm. Cond:G

Kavel kristal
Resultaat: 50 EUR

Groot lot kristal en glas. o.a. karaffen, vazen, kandelaren, dekselpotten, bonboniere. minimale chip mogelijk, 20e eeuw. 8-44cm. Cond:G

2 Glazen vazen, Jan Exnar / Kosta Boda
Resultaat: 50 EUR

Twee designglazen bolvazen, 1x groen, 1x gewolkt, beide in goede staat en gemerkt.

Kristallen karaf
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse kristallen geslepen karaf met stop, in goede staat 30cm. Cond:G

Drie vaasjes
Resultaat: 45 EUR

Drie delen vooroorlogs glas, geirriseerde Jugendstil vaas met gouddecor, copier Leerdam Bolvaasje, geribte bolvaas. 6,5x17cm. Cond:G

Zes roze parfum flacons
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse rose gekleurde parfum flacons in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond:G

4 Kristallen karaffen
Resultaat: 45 EUR

Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G

2 Kunstglazen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G

5 kristallen karaffen
Resultaat: 40 EUR

Vijf kristallen karaffen 2 setjes, bol karaffen met dop 18cm. setje van 3 karaffen 17cm. Cond;G

Lalique vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.

2 Kandelaars Val Saint Lambert
Resultaat: 40 EUR

Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G

3 Bol karaffen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude geslepen kristallen karaffen, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 13-19cm. Cond:G

Jugendstil glazen bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.

Karaf met 6 glazen
Resultaat: 30 EUR

Antieke wijnkaraf met 6 Roemers, omstreeks 1900, met parelmoereffect en wijnrankendecor, in goede staat 15-36cm.

Lot kristal 4x
Resultaat: 30 EUR

Vier delen glas/ kristal 20e eeuw, kristallen lamp, kristallen schaal, glazen karaf glazen bonboniere. 18-34cm. Cond:G

Twee delen glas
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek glaswerk omstreeks 1920. mondgeblazen schenkkan, glazen schaal, in goede staat 23-25cm.

3x glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk, 2e helft 20e eeuw, 1x Swarovski, 1x ongesigneerde eend, 1x Duitse bierpul met korenschoven geetst, 2-20cm.

2 Glazen vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud glaswerk 1 maal gesigneerde blauwglazen bolvaas met gele ringen. Glashütte Eisch Pfauenhange, 1 hoge vaas octogonaal met 835 zilveren rand. 12x12ø en 26x7øcm. Cond:G

Bowlpot + glazen, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Negentiende eeuwse groenglazen bowlpot met onderschaal en 8 groene glazen met geslingerde stam, in goede staat minimale chip mogelijk 12-30cm.

Lotje glas/kristal
Resultaat: 25 EUR

Lot oud kristal en glas, o.a. waaierkristal 4 delige set, zoutvaatjes, lepelvaasje, vaasje etc. 8-20cm. Cond:G

Glazen vaas met diverse kleuren
Resultaat: 25 EUR

Grote oude mondgeblazen glazen vaas, 20e eeuw, grijs-wit-oranje-zwart. 37cm. Cond:G

Glazen stolp
Resultaat: 25 EUR

Antieke glazen stolp in goede staat 48x17øcm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Resultaat: 25 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

4 Groene glazen
Resultaat: 20 EUR

Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G

Kavel met 23 glazen
Resultaat: 20 EUR

Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G

Glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

2 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

2x Glazen press papiers
Resultaat: 15 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat