Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse glazen flacon
Startprijs 30 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G

Kristallen vaas, symbolisch
Resultaat: 180 EUR

Antiek symbolisch kristallen glas met zon, Joodse ster, zwaarden, driehoekssymbolen met oog en G, chinese slang, pagode etc.(chip bodem) 14cm Cond:G

2x Glazen press papiers
Resultaat: 15 EUR

Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat

Glazen vaas
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Resultaat: 25 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

4 Kristallen karaffen
Resultaat: 45 EUR

Vier kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 26-31cm. Cond:G

2 Kandelaars Val Saint Lambert
Resultaat: 40 EUR

Twee mooie glazen kandelaren door Val, Saint Lambert, Madonna met kind, in goede staat minimale chip mogelijk Cond:G

Grote glazen Monnik
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde glazen monnik met kind, verso tekst bonbons John Tavenier, in goede staat 40cm.

2 Opaline vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Daum vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote originele antieke Daum Nancy vaas, oranje rood, vierhoekig, afgerond( minimale chip bovenrand 18x17x17cm. Cond:G

Glazen bowlstel, Walther glas
Startprijs 75 EUR

Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G

3 Delen Walther glas
Startprijs 75 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

Jugendstil glazen bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.