Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5500
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5501
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5502
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5503
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Venini design vaas, Taipo Wirkkala 5504
Venini design vaas, Taipo Wirkkala

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Annemiek Punt 5505
Annemiek Punt

Resultaat:

360 EUR

17e eeuwse Bolfles. 5506
17e eeuwse Bolfles.
Startprijs 100 EUR
Krist. bowlpot met onderschotel 5507
Krist. bowlpot met onderschotel
Startprijs 120 EUR
Marmeladepot met onderschotel 5508
Marmeladepot met onderschotel
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Kristallen gembercoupes 5509
2 Kristallen gembercoupes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jugendstil vazen 5510
Jugendstil vazen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Kristallen piece de mileu 5511
Kristallen piece de mileu

Resultaat:

160 EUR

Handbeschilderde vaas, DG 5512
Handbeschilderde vaas, DG
Startprijs 200 EUR
Beschuitbus, Boheems kristal 5513
Beschuitbus, Boheems kristal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Kristallen vazen, zilv. voet 5514
2 Kristallen vazen, zilv. voet

Resultaat:

360 EUR

Krist. boter- en kaasstolp 5515
Krist. boter- en kaasstolp
Startprijs 150 EUR
Krist. schotel, zilv. beugel 5516
Krist. schotel, zilv. beugel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Iittala vogel, Oiva Toikka 5517
Iittala vogel, Oiva Toikka

Resultaat:

135 EUR

Glazen vaas, Rony Plesl 5518
Glazen vaas, Rony Plesl
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Kristallen coupe met zilveren voet 5519
Kristallen coupe met zilveren voet

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Groene glazen 5520
4 Groene glazen

Resultaat:

20 EUR

5x kunstglas 5521
5x kunstglas
Startprijs 200 EUR
Krist. beschuitbus met onderschotel 5522
Krist. beschuitbus met onderschotel
Startprijs 110 EUR
Verkocht
3x Murano glas 5523
3x Murano glas

Resultaat:

70 EUR