Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G

2 Japanse vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.

Dienblad
Resultaat: 50 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

Divers Art Nouveau aardewerk
Resultaat: 90 EUR

Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G

Delftse dekselvaas, 18e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse Delfts keramieken dekselvaas met landschapsdecor, gemerkt met bijl of steelpan, beschadigingen, 37cm. Cond;M/R

5 Delen Japans porselein
Resultaat: 65 EUR

Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...

2x Jade
Resultaat: 65 EUR

Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G

Kruik en bierpul
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G

Chinese vaas en kom
Resultaat: 135 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G

5 Diverse borden
Resultaat: 45 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G

2 Aparte Chinese trekpotten, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.

Wedgwood servies
Resultaat: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

4 Hummels
Resultaat: 45 EUR

Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.

Zuil met bloempot
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G

Plateel tegeltableau
Resultaat: 550 EUR

Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G

5 Duitse Rosenthal Weihnachtsteller
Resultaat: 35 EUR

Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm

Stadt Meissen servies
Resultaat: 120 EUR

Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...

Bisquit porseleinen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R

Kang Xy vaas 1900
Resultaat: 150 EUR

Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G

3 Familie roze borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G

Aardewerken vaas
Resultaat: 60 EUR

Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G

Japanse vaas, houten voet
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G

Satsuma servies
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.

3 Majolica bloempotten
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G