Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G
Twaalf delen antiek Jugendstil keramiek, rijst en suiker voorraadpot, tablets etc. Omstreeks 1900, haarscheur mogelijk, 10-28cm. Cond:R/G
Achttiende eeuwse Hollandse Delfts keramieken dekselvaas met landschapsdecor, gemerkt met bijl of steelpan, beschadigingen, 37cm. Cond;M/R
Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Twee grote oude Chinese jade snijstukken 20e eeuw, 1x wijsheer en 1x floraal 12-20cm.Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom 17-13cm. Cond:R/G
Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten, 1 aparte met opgelegd floraal en fruitdecor, gouddecor, andere met blauw decor. beschadigingen. 12x15x10øcm en 10x13x10øcm.
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Vier oude Duitse keramieken musicerende Hummel figuren, in goede staat 8-14cm.
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen zuil met bloempot, 2e helft 20e eeuw met gouddecor en opgewerkt puttidecor. 123cm. Cond:G
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Groot antiek Duits stadt Meissen porseleinen servies omstreeks 1930, Zwiebelmuster, bestaande uit: 5 diepe schalen, 4 platte schalen, 2 bonbonschalen, 1 sauskom, 17 kop en schotels, 13 ontbijtborden,7...
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Prachtige grote antiek Chinees porseleinen Kang Xy knobbelvaas, omstreeks 1900, met rondom decor van figuren in de bergen(bakfout bovenrand) 40,5cm. Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille tuindecor en gouddecor, 1 bord met schilfer 22,7ø Cond:R/G
Oude groengelazuurde keramieken vaas gemerkt S met punt in kader. 20e eeuw, 21cm. Cond:G
Grote antieke kantonese vaas op houten console omstreeks 1900, gemerkt met krijgers en salamander decor. 44x20øcm Cond:G
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Drie antieke Engelse majolica bloempotten met floraal decor, genummerd, en 1 gemerkt Longchamp. 1e helft 20e eeuw. 21,5x21ø Cond:G