Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G

Dresden porseleinen dekselvaas
Startprijs 250 EUR

Antieke Dresden porseleinen potpourie dekselvaas, omstreeks 1900 met floraal decor en opgewerkte bloemen, 1 arm gelijmd, beschadigingen aan de bloemen chip deksel. 31,5cm. Cond:R

Pors. dekselvaas, Helena Wolfsen
Startprijs 300 EUR

Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G

4, 18e eeuwse borden
Resultaat: 360 EUR

Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G

4 kop en schotels Chinees Imari
Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G

3, 18e eeuwse kop en schotels
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø

2 chinees Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari dekselvazen met floraal en gouddecor, foohonden op deksel. Cond:G 27x14øcm.

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen presenteerschaal met tuindecor en gouddecor. 36x28cm. Cond:G

Meissen schaal
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G

Porseleinen groep, valsspeler
Resultaat: 250 EUR

Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G

Zes Chinese borden
Resultaat: 120 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw floraal decor, gemerkt, chip rand. 24,3ø Cond:G

Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR

Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.

Twee Yixing vazen
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm

2x ingelijst bord rosenthal
Startprijs 400 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G

Meissen servies, bloemmotief
Resultaat: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts aardewerken sierschotel, gelijmd, de bijl gemerkt. 31ø Cond:R

3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Startprijs 450 EUR

Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G

Imari bloempot
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met floraal en gouddecor, in goede staat 24-31øcm.

Porseleinen servies Frans
Startprijs 650 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G

Franse doos, 19e eeuw
Startprijs 750 EUR

Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G

Delfts kaststelletje
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R

Plateel tegeltableau
Resultaat: 550 EUR

Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G

6 borden Quang Xi
Resultaat: 950 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R