Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeldengroep
Resultaat: 25 EUR

Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R

Satsuma servies
Resultaat: 25 EUR

Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.

Groot wandbord, goudimari
Resultaat: 25 EUR

Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G

KPM schaal ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26

2 Duitse figuren, aardewerk/porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R

Koetje, laat 18e eeuws
Resultaat: 20 EUR

Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G

2 Antieke porseleinen figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G

Porseleinen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R

2 Porseleinen doosjes + schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G

Deel van servies, en deel van kinderservies
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G

Divers Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G

Satsuma olifant + vaas
Resultaat: 20 EUR

Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.

Bisquit porseleinen figuur
Resultaat: 20 EUR

Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R

3 Delen aardewerk/porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R

2x Meissen bord
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G

2x aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G

Chinese kom + schaaltje
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...