Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Resultaat: 6.500 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.

Fam. Verte kom
Resultaat: 2.600 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie Verte kom, Yang Chung gemerkt, omstreeks 1900 of ouder, met floraal en eendendecor, in goede staat. 5,3x11,2øcm.

Chinese vaas Cheng Lung
Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte porseleinen siervaas met teksten, fruit, floraal en gouddecor. 1e helft 20e eeuw. 35x17,5øcm. Cond:G

6 borden Quang Xi
Resultaat: 950 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen sierborden Kang Xi gemerkt. met geschulpte rand, gouddecor en floraal decor. 21,5cm. Cond:R

Meissen servies, bloemmotief
Resultaat: 600 EUR

Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.

Plateel tegeltableau
Resultaat: 550 EUR

Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G

Twee Yixing vazen
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm

Wedgwood servies
Resultaat: 450 EUR

Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...

3 Fam. rosé borden
Resultaat: 420 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinese familie roze borden met emaille beschildering, floraal met geschulpte omranding, minimale chip. 22,5ø Cond:G

Meissen theeservies
Resultaat: 400 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G

4, 18e eeuwse borden
Resultaat: 360 EUR

Vier grote18e eeuwse borden met Chinosserie decor, 3 met lichte randschade 1 met scherf. 355øcm. Cond;'R/G

Delfts kaststelletje
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 18e eeuws 5 delig kaststel gemerkt, v. Duijn ranken en vogeldecor. 15-24cm. Cond;R

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 18e eeuwse Delftsblauwe borden met floraaldecor, vogels en vlinders. gemerkt de klaauw, lichte randschade. Cond:R/G

Drie Delftse vazen
Resultaat: 300 EUR

Drie Delfste vazen waaronder: 2x Achtiende eeuwse Delftse knobbelvazen met Chinees decor (restauratie) ca. 33x13,5ø Cond:R en 1x Gemerkte 18e eeuwse Delftse keramieken vaas met chinoissererie decor....

Kavel jade
Resultaat: 275 EUR

Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm

Wedgwood servies
Resultaat: 270 EUR

Uitgebreid Engels wedgwood servies of Etruria en Windsor decor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: 6 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 soepborden, 20 schotels, 9 kopjes, 2 dekselterrines, theepot, sausk...

Porseleinen groep, valsspeler
Resultaat: 250 EUR

Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G

Kavel jade
Resultaat: 250 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, twee armbanden, 2 ringen, 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 3,5-8cm Cond:G

Grote Perzische vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.

Hummel 660, Fond goodbye
Resultaat: 225 EUR

Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos H.: 17,5cm. Cond.: G

7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen verdeelschalen 17e-18e eeuw met diverse florale decors, chip en glazuurschade, gemerkt met soort lus. 13x12x2cm. Cond;G

Chinees bord
Resultaat: 210 EUR

Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse porseleinen borden met floraal decor, 2 goed, 1 randschade.23øcm. Cond:R/G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Herend porseleinen figuren 20e eeuw, 2 figuren in klederdracht, 30cm. Cond:G