30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6026
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt

6.500 EUR

Fam. Verte kom 6350
Fam. Verte kom

2.600 EUR

Chinese vaas Cheng Lung 6242
Chinese vaas Cheng Lung

2.000 EUR

6 borden Quang Xi 6001
6 borden Quang Xi

950 EUR

Meissen servies, bloemmotief 6010
Meissen servies, bloemmotief

600 EUR

Plateel tegeltableau 6002
Plateel tegeltableau

550 EUR

Twee Yixing vazen 6012
Twee Yixing vazen

450 EUR

Wedgwood servies 6272
Wedgwood servies

450 EUR

3 Fam. rosé borden 6030
3 Fam. rosé borden

420 EUR

Meissen theeservies 6062
Meissen theeservies

400 EUR

4, 18e eeuwse borden 6021
4, 18e eeuwse borden

360 EUR

Delfts kaststelletje 6003
Delfts kaststelletje

350 EUR

2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw 6024
2 Delfts blauwe borden, 18e eeuw

300 EUR

Drie Delftse vazen 6228
Drie Delftse vazen

300 EUR

Kavel jade 6173
Kavel jade

275 EUR

Wedgwood servies 6127
Wedgwood servies

270 EUR

Porseleinen groep, valsspeler 6015
Porseleinen groep, valsspeler

250 EUR

Kavel jade 6174
Kavel jade

250 EUR

Grote Perzische vaas 6354
Grote Perzische vaas

250 EUR

Hummel 660, Fond goodbye 6166
Hummel 660, Fond goodbye

225 EUR

7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw 6149
7 Chinese verdeelschalen, 17e-18e eeuw

220 EUR

Chinees bord 6042
Chinees bord

210 EUR

3 Chinese borden, 18e eeuw 6146
3 Chinese borden, 18e eeuw

200 EUR

2 Porseleinen beelden 6311
2 Porseleinen beelden

200 EUR