Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij Wiersma, Drachten
Resultaat: 1.100 EUR

Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G

Schilderij, dame van adel
Resultaat: 950 EUR

ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G

Diverse etsen, Wiersma
Resultaat: 450 EUR

Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G

Schilderij, avond
Resultaat: 850 EUR

De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G

Schilderij, figuren bij waterval
Resultaat: 3.250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G

Schilderij, Hans Clausen
Resultaat: 45 EUR

Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G

Onduidelijk, modern
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, moderne compositie, zeefdruk op papier 63x90cm. Cond:G

Van Doornik, koe in stal
Resultaat: 160 EUR

H. Van Doornik 1917 (heertje) 1880-1936, Hollandse school, koe in stal, olieverf op linnen, 38x29cm. Cond:G

Schilderij, Bijbels tafereel
Resultaat: 510 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G

Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Resultaat: 35 EUR

Grote verzameling Duitse houtsnedes, tekeningen etc. ongeveer 50 werken 22x30x3cm Cond:G

Twee antieke landkaarten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, nieuwe kaart van Delfland en Schieland 1740, 't hoogen Heemreatschap van den landen Woerden 1940, 22x18 en 21x19cm, beide in goede staat, gravure op papier

Ongesigneerd portret
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, damesportret, verso Theo Guillery, olieverf op linnen.40x51cm. Cond:G

Ton Ancone Lutterzand
Resultaat: 70 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) Lutterzand, olieverf op paneel 40x60cm. Cond:G

Ton Ancone
Resultaat: 50 EUR

Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij, naar van Gestel
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, waterlissen, mogelijk Leo Gestel, olieverf op linnen 26x33cm. Cond:G

P. van den Braken, zeegezicht
Resultaat: 450 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij en ets, Wiersma
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G

Handgesigneerde ets Anton Pieck
Resultaat: 90 EUR

Anton Pieck (handgesigneerd) het veerhuis te Overschie, lithografie op papier, 21x18cm. Cond:G

Schilderij, zittende man
Resultaat: 110 EUR

Schilderij, Den grooten man is niets te klein. 1697 Pieter Baas, man in 17e eeuws interieur, voorstellend Tsaar Peter de Grote (huis Zaandam), olieverf op linnen 65x55cm Cond:R/G

Schilderij 17e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Duits 18e eeuws nonnenportret met tekst 1682-1744, doek beschadigd. 27x22,5cm. Cond;M

J.H Weijns
Resultaat: 325 EUR

Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G

Gerard Krol
Resultaat: 110 EUR

Gerard Krol 1882-1950 Enschede, Aamsveen, olieverf op paneel 54x46cm. Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 425 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR

Wolfgang Willrich, 1897-1948 Duitse school, Portret Adolf Hitler, sepia op papier, 46x30,5cm. Cond:G