Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Peter van den Akker
Startprijs 35 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

Shoultz Carnoff
Startprijs 40 EUR

Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G

Schilderij bloemen bruine pot
Startprijs 40 EUR

Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G

Gemengde techniek naief
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Francois Viccon
Startprijs 40 EUR

Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G

Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G

Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR

Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...

K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR

K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Steendruk, Jan Wijnants
Startprijs 40 EUR

Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G

Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G

Ongesigneerd 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G

C. Sandhofer
Startprijs 40 EUR

C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G

B. Kaiser
Startprijs 40 EUR

B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Hollandse School, landschap met kerk
Startprijs 40 EUR

Andre Naweger? landschap met kerkdorp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 68x47cm Cond:G

Krystyna Szalewska
Startprijs 40 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Bep Toscani, collage
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani, moderne collage met krant, gemengde techniek op papier 78x56 Cond:G

Annica Koot
Startprijs 40 EUR

Annica Koot 1996, stilleven, olieverf collage op papier 48x68cm Cond:G

2 Schilderijtjes
Startprijs 40 EUR

Twee schilderijtjes 20e eeuw, G.v. Marle en onduidelijk, boten op het strand en boerenhuis met wandelaar, olieverf op paneel, 8x8cm en 16x14cm. Cond:G

T.van Donselaar, stilleven
Startprijs 40 EUR

T. van Donselaar 1976, stilleven, figuratief en abstract, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G