30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

Israelische ets 1510
Israelische ets
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Helmut Grundner 1544
Schilderij, Helmut Grundner
Startprijs 20 EUR
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart 1562
7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Startprijs 20 EUR
Tekening, Madonna 1538
Tekening, Madonna
Startprijs 25 EUR
Houtsnede, Daan de Vries 1915 1540
Houtsnede, Daan de Vries 1915
Startprijs 25 EUR
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1542
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Startprijs 25 EUR
3 Gravures van Kathedralen 1545
3 Gravures van Kathedralen
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Ko Oosterkerk 1549
Schilderij, Ko Oosterkerk
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Peter Wehrens 1551
Schilderij, Peter Wehrens
Startprijs 25 EUR
Riviergezicht Worpsweide 1552
Riviergezicht Worpsweide
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Duitse school 1568
Schilderij, Duitse school
Startprijs 25 EUR
Religieuze reproductie 1373
Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR
Papyrus schilderij 1377
Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR
Landkaart en 2 etsen 1399
Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR
Ets, gezicht op Kampen 1451
Ets, gezicht op Kampen
Startprijs 30 EUR
Groot kavel interessante etsen 1512
Groot kavel interessante etsen
Startprijs 30 EUR
Hollmann 1893 1518
Hollmann 1893
Startprijs 30 EUR
Duitse tekening 1529
Duitse tekening
Startprijs 30 EUR
Sjoerd Bakker 2001 1546
Sjoerd Bakker 2001
Startprijs 30 EUR
Margriet Oomen 1548
Margriet Oomen
Startprijs 30 EUR
Vincent, oleografie 1385
Vincent, oleografie
Startprijs 35 EUR
Webert 1387
Webert
Startprijs 35 EUR
5 etsen Hamburg 1400
5 etsen Hamburg
Startprijs 35 EUR
Perzisch schilderij 1506
Perzisch schilderij
Startprijs 35 EUR