Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

W. van Borsselen 1000
W. van Borsselen
Startprijs 6.500 EUR
Verkocht
Schilderij, Bodifée 1001
Schilderij, Bodifée

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Schilderij Jan te Wierik 1002
Schilderij Jan te Wierik

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Schilderij, Constant Artz 1003
Schilderij, Constant Artz

Resultaat:

1.250 EUR

Schilderij,  Gorter 1004
Schilderij, Gorter
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Schilderij, figuren bij waterval 1005
Schilderij, figuren bij waterval

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Schilderij, Bijbels tafereel 1006
Schilderij, Bijbels tafereel

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Schilderij van Rossum du Chatel 1007
Schilderij van Rossum du Chatel

Resultaat:

750 EUR

Schilderij W.B Tholen 1008
Schilderij W.B Tholen
Startprijs 800 EUR
Evert Moll, Rotterdamse haven 1009
Evert Moll, Rotterdamse haven
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Schilderij Jos Lussenburg 1010
Schilderij Jos Lussenburg

Resultaat:

850 EUR

Abraham Veer, David en Goliath 1011
Abraham Veer, David en Goliath
Startprijs 6.000 EUR
Verkocht
Schilderij, Edzard Koning 1012
Schilderij, Edzard Koning

Resultaat:

1.150 EUR

Schilderij Jacob Jordaens 1013
Schilderij Jacob Jordaens
Startprijs 5.000 EUR
Schilderij, August Löffler 1014
Schilderij, August Löffler
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schilderij Gerard Altman 1015
Schilderij Gerard Altman

Resultaat:

625 EUR

Schilderij, Donaldson 1016
Schilderij, Donaldson
Startprijs 3.750 EUR
33 Mappen met etsen 1017
33 Mappen met etsen
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Schilderij 17e eeuwse Madonna 1018
Schilderij 17e eeuwse Madonna

Resultaat:

2.650 EUR

Verkocht
Schilderij B. Brouwer 1019
Schilderij B. Brouwer

Resultaat:

800 EUR

23 mappen met etsen 1020
23 mappen met etsen
Startprijs 2.000 EUR
Ton Smits 1021
Ton Smits
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Hollandse School ca. 1800 1022
Hollandse School ca. 1800

Resultaat:

800 EUR

Portret, Wolfgang Willrich 1023
Portret, Wolfgang Willrich
Startprijs 750 EUR