Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

 

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
508 Resultaten
Kavel: 2

Antieke gouden choker met parels

Startprijs 300 EUR

Bijzondere gouden choker, 750/000, versierd met parels en emaille. Fijn rond Venetiaans collier met enkele pareltjes. In het midden voorzien van een uit krullen gemaakt ornament prachtig versierd met ...


Kavel: 3

Carrera y Carrera collier met parel

Resultaat: 1.400 EUR

Bijzonder collier van Carrera y Carrera, parelcollier, Y-model, versierd met gouden tussenstukjes, 750/000, Voorzien van gouden hanger, een hand met een manchet bezet met diamanten. Met gouden veiligh...


Kavel: 4

Antieke ring met smaragd

Startprijs 925 EUR

Prachtige gouden antieke ring, 750/000, met emaille, diamant en smaragd. Gouden ring met grote ovaal gevormde kop, versierd met blauw emaille, opgelegd met goud bezet met diamanten en een smaragd. De ...


Kavel: 5

Gouden ring met briljant

Resultaat: 400 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljanten. Gouden ring met 15 briljanten gezet in een navette vorm, totaal ca 1,10 crt. SI-W/TC ø 52 ca 3,75 gr. In goede staat.


Kavel: 6

Slavenband met diamant

Resultaat: 1.250 EUR

Antieke gouden armband, 585/000, met veel diamanten. Prachtige slavenband gemaakt uit drie banden. aan de bovenzijde uitlopend in een slag met krulbewerking, volledig bezet met 7 rijen met veel diaman...


Kavel: 7

Gouden fantasie armband

Resultaat: 520 EUR

Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat


Kavel: 8

Gouden sieradenset met maansteen

Startprijs 425 EUR

Gouden sieradenset, 585/000, met maansteen. Bestaande uit een gouden ring met strakke band en in het midden bezet met een ovale cabouchon geslepen maansteen, ø 56, een slangcollier met een ovale hange...


Kavel: 9

Gouden armband met briljant

Resultaat: 500 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...


Kavel: 10

Gouden koningscollier

Resultaat: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm


Kavel: 11

Gouden armband

Resultaat: 175 EUR

Gouden armband, 585/000. Gouden bolgourmet armband, 4 mm, met bakslot en veiligheid. ca 11,5 gr. Lengte 20 cm.


Kavel: 12

Witgouden ring met briljant

Startprijs 650 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58


Kavel: 26

Witgouden ring ca 2,5 crt

Resultaat: 4.600 EUR

Prachtige witgouden Art Deco ring met diamant en saffier. Fraai bewerkte ring met in de sierlijke band 4 driehoekig gefacetteerde saffieren en 10 briljant geslepen diamanten. In het midden van de rin...


Kavel: 27

Gouden armband breed

Startprijs 2.000 EUR

Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...


Kavel: 28

Gouden hanger met ketting

Startprijs 150 EUR

Gouden hanger, 750/000, met ketting, 585/000. Sierlijke driehoekige hanger met krullen uit getorst draad met in het midden rode stenen en parels. Gemaakt een aan sierlijk hangeroog, met een fijn gourm...


Kavel: 29

Broche met diamant, veermodel

Startprijs 150 EUR

Veerbroche met zilver, 835/000, bezet met diamanten. Broche in de vorm van een veer met diverse diamanten. Grootte 19x47 mm. ca. 7,9 gr. In goede staat


Kavel: 30

Barnsteen halsketting

Startprijs 50 EUR

Collier van barnstenen, verlopend in grootte. Geslepen driehoekige schijven. Lengte 85 cm. ca. 79 gr. Met barnstenen sluiting.


Kavel: 31

Ring diamant, ovaal

Startprijs 250 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Roodgouden ring met ovaal geslepen diamant, 6,5x5,5 mm. met oud slijpsel, met glis. ø 56 ca 2,6 gr. In goede staat


Kavel: 32

Gouden collier en hanger

Resultaat: 120 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000. Gourmetcollier met grote ovale hanger met zwart en bloembewerking met kleine zaadpareltjes. ( deel van een medaillon) Grootte 40x30 mm. Lengte 38 cm.


Kavel: 33

Gouden oorknoppen met diamant

Startprijs 75 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met diamant gezet in zilver. Klassieke oorknoppen, soort spiegelchaton met daarin een zetkastje met een diamant. De oorknoppen zijn voorzien van GG pousettes. ø 6.4 mm. ca 2.6 gr


Kavel: 34

.

Startprijs 500 EUR

Grote gouden hanger, 750/000, met briljant en edelsteen. Grote hanger, Jugenstilstijl, met bladbewerkingen iin het midden bezet met een driehoekig geslepen edelsteen geel met paars, met daaronder een ...


Kavel: 35

Gouden ring met diamant

Resultaat: 375 EUR

Mooie gouden ring, 585/000, met diamant. Antieke ring met bewerkte band en in het midden een roosgelepen diamant, ø ca 6 mm, in zilver gezet met een rand met C-voluten. ø 60 ca 5 gr.


Kavel: 36

Hanger GG briljant

Startprijs 500 EUR

Hanger, GG, 585/000, met 16 briljanten in hartvorm gezet. 14x14 mm. Een hanger waarin de briljanten in de vorm van een hart zijn gezet in zetkasten. Totaal 0.50 crt SI. Nieuw!


Kavel: 37

Gouden collier met breidoppen

Resultaat: 305 EUR

Mooi gouden collier met breidoppen, 585/000. Lang jasseroncollier met schuif en 2 breidoppen in de vorm van laarzen. ca 19 gr. lengte 65 cm. In goede staat.


Kavel: 50

Oorijzer met gouden gespen

Startprijs 300 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...