Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Dupont, Cohiba set
Resultaat: 430 EUR

Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 120 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een brede slavenband, 25 mm, met bewerking aan de bovenzijde, twee manchetknopen met ruiter te paard, vijf zilveren knopen, ø 14 mm, een sluiting, twee knoppen en ...

Lang gouden collier
Resultaat: 255 EUR

Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.

Tag heuer horloge
Resultaat: 170 EUR

Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.

Zegelring met zwarte steen
Resultaat: 170 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Zilveren gourmetarmband
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.

Horloge Maurice Lacroix
Resultaat: 65 EUR

Maurice Lacroix horloge, dames model staal met vergulde bewerking. ø kast 26 mm. Lengte 17 cm. In goede staat. In doos met certificaat.

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot ivoren sieraden bestaande uit 2 kettingen, een ring uit ivoor en een zilveren ring met ivoor.

Chinese jade sieraden
Resultaat: 110 EUR

Sieradenset met jade bestaande uit een choker met jade en parels, een armband met schakels met uitgesneden jade stenen en een ring met jade en parel. Alles gemaakt uit geelmetaal.

Gouden palmier armband
Resultaat: 255 EUR

Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.

Gouden koningscollier
Resultaat: 430 EUR

Gouden koningscollier, 585/000. ø 2,5x2,5mm. ca 26 gr. Lengte 60 cm

Lot gouden sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot gouden sieraden bestaande uit een ring, halve harthanger en een element met gravure, 585/000. en een vergulde hanger met parelmoer. Totaal goud ca 3,2 gr

Armband zilver koraal
Resultaat: 70 EUR

Armband met grote zilveren knoop en sluiting, 925/000, met 3 rijen met koralen. Lengte 19 cm.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 40 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met langwerpige kop met daarin een diamant. ø 56 ca. 2,2 gr.

Gouden streekbroche, bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote streeksluiting, goud, 585/000, met bloedkoraal, als tevens broche te dragen.Sluiting/broche met geschulpte rand en filigrain apllique. In het midden bezet met een fraaie bloedkoraal. ø...

Prisma met gouden band
Resultaat: 170 EUR

Horloge met gouden band, 585/000. Langwerpig stalen horloge, Prisma, voorzien van gouden schakelband Mechanisch, werkend. ca. 14,6 gr. Totale Lengte 16,5 cm. Voorzien van veiligheid.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 70 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een choker met Zeeuwse knoppen, een ring, oorknoppen, een hanger, armband, broche en 2 munten

Lot sieraden met gouden slot
Resultaat: 110 EUR

Lot sieraden bestaande uit een hematietcollier met gouden sluiting, een verlopend cultiveparelcollier met gouden sluiting en een koralencollier met gouden gefacetteerde bolsluiting.

Gouden streekbroche met granaat
Resultaat: 170 EUR

Bijzondere gouden streekbroche, 585/000. Zeer verfijnd gemaakt uit filigrain versierd met diverse granaten en enkele kleine pareltjes. Grootte 45x33 mm.

Omega horloge
Resultaat: 200 EUR

Mooi Omega horloge, model Constellation. Mooi stalen horloge met verlopende band met zwarte wijzerplaat. In goede staat. Quarts mechaniek. Grootte kast 36x38 mm. Lengte 19 cm

Longines horloge
Resultaat: 90 EUR

Longines horloge, verguld met bewerkte schakelband en langwerpige kast. Quarts model. Grootte kast 23x30 mm. Lengte 19 cm. In goede staat.

Zilveren ketting, spang
Resultaat: 160 EUR

Zilveren collier, spang, bestaande uit 2 slangcolliers versierd met elementen met bleometjes. Breedte 10 mm, ca 113 gr. lengte 37 cm.

Munt (10 G) met rand
Resultaat: 220 EUR

Gouden munt met rand, 585/000. Gouden tientje, 1933 met gouden gladde rand. ca 9 gr.

2
Resultaat: 165 EUR

Gouden fantasie armband, 750/000, bestaande uit drie stukken; twee stukken gemaakt uit wat groffe ovale palmier schakel en het middenste stuk gemaakt uit fijne ovale palmierschakel. Enkele breukjes in...