Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren vorkje 767
Zilveren vorkje
Startprijs 15 EUR
Zilveren cijfers + flacon 849
Zilveren cijfers + flacon
Startprijs 15 EUR
Divers plated 600
Divers plated
Startprijs 20 EUR
Asbak 450
Asbak
Startprijs 25 EUR
Zilveren kandelaar 669
Zilveren kandelaar
Startprijs 25 EUR
3 Overlay zilveren schoenen 769
3 Overlay zilveren schoenen
Startprijs 25 EUR
Vergulde sierkurk en miniatuur 795
Vergulde sierkurk en miniatuur
Startprijs 25 EUR
Twee servetringen 796
Twee servetringen
Startprijs 25 EUR
Zilveren broodvork 569
Zilveren broodvork
Startprijs 30 EUR
Bonbonschaal met zilver 592
Bonbonschaal met zilver
Startprijs 30 EUR
Hanger en collier met ivoor 637
Hanger en collier met ivoor
Startprijs 30 EUR
Divers verzilverd 646
Divers verzilverd
Startprijs 30 EUR
Kristallen coupe met zilver 770
Kristallen coupe met zilver
Startprijs 30 EUR
Zilveren miniatuur troffel 648
Zilveren miniatuur troffel
Startprijs 35 EUR
Zilveren briefopener 675
Zilveren briefopener
Startprijs 35 EUR
Zilveren miniatuur man aan schandpaal 724
Zilveren miniatuur man aan schandpaal
Startprijs 35 EUR
Zilveren jamlepel 772
Zilveren jamlepel
Startprijs 35 EUR
Zilveren gelegenheidslepel 799
Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 35 EUR
Zilveren tafelstofblik en bakje 200
Zilveren tafelstofblik en bakje
Startprijs 40 EUR
Etui met zilveren vleesvorken 325
Etui met zilveren vleesvorken
Startprijs 40 EUR
Zilveren lepel en vork 416
Zilveren lepel en vork
Startprijs 40 EUR
Zilveren dekseldoosje met figuren 518
Zilveren dekseldoosje met figuren
Startprijs 40 EUR
Zilveren couvert 525
Zilveren couvert
Startprijs 40 EUR
Serveercouvert + slijpmes met been 542
Serveercouvert + slijpmes met been
Startprijs 40 EUR