Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 aziatische beelden
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Oosterse houtgestoken beelden, China-Indonesie 20e eeuw 37x58cm. Cond:G

Bronzen uil op tak
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen uil op tak met zwart marmeren basement, 21e eeuw, gesigneerd W. Lehmsbruck 27x23x16cm. Cond:G

Chinees bronzen sculptuur
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame Chinese of Japanse bronzen sculptuur, 3 delig, gesigneerd, bestaande uit houtgesneden basement, bronzen krokodil en tijger, 1e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. 25x43x41cm. Cond:G

3 Compositie figuren
Resultaat: 25 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

Antieke damesbuste
Resultaat: 20 EUR

Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G

Bronzen kikker
Resultaat: 35 EUR

Grote bronzen kikker met boek, 20e eeuw, 15cm. Cond:G

3 Boedha's
Resultaat: 60 EUR

Drie oude Boedha's messing 2e helft 20e eeuw(1 verguld) 22-27cm.

Antiek bronzen beeld, staande vrouw
Resultaat: 360 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat

Bronzen Russische soldaat op skies
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, voorstellende een Russische soldaat op ski's, 21e eeuw 28cm. Cond:G

Bronzen vuilnisman (penhouder)
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G

Bronzen boekensteunen beer
Resultaat: 125 EUR

Twee bronzen met marmeren boekensteunen, 21e eeuw, 2 ijsberen in goede staat, 17,5x13x16cm. Cond:G

Groot dubbel beeld
Resultaat: 125 EUR

Groot antiek Frans compositie metaal dubbelbeeld, omstreeks 1900, smit met zoon en zijn instrument 57cm. Cond:G

Jannie Brugman, beeld vrouw
Resultaat: 190 EUR

Janny Brugman de Vries (vrouw Berry Brugman) Bronzen naakte dame met monogram J.B. 24cm. Cond:G

Bronzen varken
Resultaat: 60 EUR

Leuk liggend bronzen varken, 2e helft 20e eeuw 31cm Cond:G

Bronzen haan
Resultaat: 180 EUR

Grote oude koud beschilderde bronzen haan, in Weense stijl, 20e eeuw. 20cm. Cond:G

Bronzen beeld "Vriendschap"
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.

Antiek figuur ca. 1900
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerde antieke bronzen figuur op marmer, voet gesigneerd Aichele '90 (paul 1859-1910) vrouwelijke figuur op wagenband met vleugels. 31cm. Cond:G

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 250 EUR

Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.

Antieke Chinese bronzen boedha
Resultaat: 400 EUR

Antieke Chinees bronzen boedha, gesigneerd 19e eeuw of ouder, mooie patina 32,4cm. Cond:G

3530
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen empire beeld omstreeks 1820, gemerkt: anonieme des bronzes, Griekse vrouw met gewaad. 48,5cm. Cond:G

Bronzen beeld
Resultaat: 500 EUR

Groot modern bronzen beeld, gesigneerd C. Motta(kostprijs 9000,- gulden), liggende man in gewaad. 2 kleurig gepatineerd, in goede staat. 25x45x30cm. Cond:G

Bronzen geit, naar Picasso
Resultaat: 220 EUR

Grote zware bronsgegoten figuur op marmeren basement, 21e eeuw naar pablo picasso, in goede staat 38x38x18cm.

19e Eeuws Barock snijstuk
Startprijs 150 EUR

Mooi 18e eeuws Barok snijstuk, vrouw, putti en hond, bij bloemenkorf en boom, originele polychromie, in goede originele staat 35x21x13cm.

Bronzen paardenhoofden
Resultaat: 40 EUR

Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G