Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette
Startprijs 25 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.

Bronzen wandplaquette, L. Ricard
Startprijs 25 EUR

Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G

Beeld knielende dame
Startprijs 30 EUR

Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G

Klein beeld Indonesisch
Startprijs 35 EUR

Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G

Twee beeldjes teckels
Startprijs 40 EUR

Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G

Beeld, Janzen, monnik met vrouw
Startprijs 50 EUR

Brons overlay beeld gesigneerd Herman Janzen Diederik, Amsterdam 1923-1998 Almere, voorstellende een monnik rijdend op non, met natuurstenen basement, 22cm Cond:G

5009
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...

5 (Bronzen) beeldjes
Startprijs 60 EUR

Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...

3 Bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...

4 Bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G

3 Bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...

Bronzen paard
Startprijs 60 EUR

Bronzen paard 20e eeuw in goede staat 27x32x9cm

2 Beeldjes, mensen bij zuil
Startprijs 60 EUR

Twee antieke compositiemetalen figuren op houten sokkel omstreeks 1880, man en vrouw bij Griekse zuil. 28cm. Cond:G

Bronzen wandplaquette
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen wandplaquette, deels verguld, met schoorsteenveger en hond, tekst op affiche tate pour les Chiens avis chienperdu, omstreeks 1890 in goede staat 16x9x5cm. Cond:G

2 compositie metalen figuren
Startprijs 80 EUR

Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G

Groot houten beeld, Oostenrijk
Startprijs 90 EUR

Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.

Jugendstil beeld van vrouw
Startprijs 95 EUR

Antieke Franse compositiemetalen figuur omstreeks 1900 pervencle(vrouw mist iets in hand) verder in goede staat. 43cm Cond:R/G

Groot houten beeld
Startprijs 100 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G

Bronzen vrouw in catsuit
Startprijs 100 EUR

Moderne bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, erotische dame in catsuit, in goede staat 35cm.

Bronzen naakte vrouw
Startprijs 100 EUR

Brons gegoten figuur op zwart marmeren basement, voorstellende een erotische dame, 21e eeuw, onduidelijk gesigneerd, in goede staat 43cm. Cond:G

Bronzen figuur, monogram C.A.N.
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.

Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

Bronzen man met oogst
Startprijs 110 EUR

Grote bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw man met baard, wintermantel en sprokkelhout, 43.5cm. Cond:G

Bronzen beeldje
Startprijs 110 EUR

Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G