Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee gouden tientjes
Resultaat: 400 EUR

Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie

Kavel postzegels
Resultaat: 330 EUR

Kavel met diverse postzegelabums en enkele brieven/kaarten.

Cartier horloge
Resultaat: 700 EUR

Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat

19e eeuws Familie Roze kopje
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G

Bureaustoel met leder
Resultaat: 175 EUR

Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G

Spinet met bankje
Resultaat: 800 EUR

Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.

Lot van 8 oude schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G

2 Aquarellen
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G

Omega horloge
Resultaat: 100 EUR

Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.

Witgouden ring met blauw saffier en briljant
Resultaat: 140 EUR

Wit gouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Witgouden rozet ring met de buitenste rand bezet met 12 rond gefacetteerde blauw saffieren, in het midden een briljant geslepen diamant en de middens...

2 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot
Resultaat: 135 EUR

A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.

Ton Schulten
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G

Else Berg
Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.

Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen
Resultaat: 160 EUR

Zilveren gesp en twee pijpendoppen, 835/000. Een gesp met Bloem en krulbewerkingen en 2 pijpendoppen met geschulpte rand en stervormige gaten. Voorzien van ketting. totaal ca 80 gr.

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...

4 kop en schotels Chinees Imari
Resultaat: 70 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

3 Delen Nanking Cargo
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R

RAM Colenbrander bord, "Los"
Resultaat: 500 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 375 EUR

Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G

Hangeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 375 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G

Perzisch Kerman kleed
Resultaat: 375 EUR

Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G

Zeer groot Perzisch kleed
Resultaat: 260 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, mintgroen, roodbruin, creme, met floraal decor 253x345cm. Cond:R/G

Mahonie kapspiegeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

Houten bank
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse grenenhouten klepbank, omstreeks biedermeier van vurenhout 85x183x50cm. Cond:R

Vitra designstoel
Resultaat: 70 EUR

Oude rode kunststof Vitra panton stoel, in goede staat 82x60x48cm.

Mahonie sidetable, Sheraton-stijl
Resultaat: 260 EUR

Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G

Stel trommelvormige tafeltjes
Resultaat: 430 EUR

Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G

Comtoise
Resultaat: 195 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G

Messing skeletklokje
Resultaat: 50 EUR

Messing Thomas Haller skeletklokje 2e helft 20e eeuw, 22cm. Cond;G

2 Gustav Klimmt figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G

Casette met concertbellen
Resultaat: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

Schilderij, boerderij
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Vuren? omstreeks 1930, boerderij met bloesemboom, 2 beschadigingen in de lucht, olieverf op linnen 40x50cm. Cond;R/G

Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR

Monogram D.A.V 17e/18e eeuw, figuren bij paard, sepia op papier, 18x15cm. Cond:R/G

2 etsen Ids Wiersma
Resultaat: 150 EUR

Twee etsen Ids Wiersma 1878-1965 winterlandschap noorderdwarsvaart Drachten, en kerk te Amersfoort 21x15cm. en 36x16cm. etsen op papier Cond:G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

Aquarel Ids Wiersma
Resultaat: 225 EUR

Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G

Lot sieraden met muntjes
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met muntjes: bestaande uit een armband met 2 rijen met muntjes van 5 cent ( 1850) en een broche van een kwartje (1939) en een los muntje van 5 cent.

Collier van ruw diamant met zilver
Resultaat: 80 EUR

Collier van ruwe splinterdiamantjes, 2-4mm, met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm.Lengte 46 cm

Verzilverde boulloir
Resultaat: 75 EUR

Chique Engelse verzilverde Boulloir, gemerkt Heirloom Melon, 20e eeuw in zeer goede staat 35cm.

Zilveren voetschaal
Resultaat: 85 EUR

Zilveren schaal, 800/000, op bewerkte voet met hout en ivoor. Fraaie schaal met accoladevorm en gelobte bewerking geplaatst op een bewerkte voet bestaande uit delen zilver en ivoor. Geplaatst op een a...

Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver bestaande uit 5 taartvorkjes, een vleesvorkje en schuiver met gecontourneerde stelen bewerkt met strikken en lijnen. En een jamlepel met gecontourneerde bak, getorste steel en parelrand. To...

Kavel divers zilver
Resultaat: 95 EUR

Lot divers zilver, 835/000 bestaande uit een lepel en vork, Haags Lofje, en een lepel puntfiler, allen MT.:Fa. Gebr. Baardwijk, Nieuwpoort, een theezeef en 2 suikerlepels, een luficerdoos en een sigar...

Parelcollier met briljanten sluiting
Resultaat: 115 EUR

Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...

Oorijzer met gouden gespen
Resultaat: 220 EUR

Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...

Zegelring met zwarte steen
Resultaat: 90 EUR

Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes

Kristallen bokaal met zilver
Resultaat: 375 EUR

Fraaie kristallen bokaal met deksel op voet met zilveren rand, 925/000. Versierd met een ruitmotief en voorzien van zilveren rand met dubbel filetmotief. Enkele chips, ø 13x29 cm. Zilveren rand Gestem...

Ring met Jade en Peridot
Resultaat: 160 EUR

Sierlijke ring, 333/000, met jade en peridot.Brede ring, 13 mm, met een langwerpig afgeronde cabouchon geslepen jade, 10x8 mm, aan weerskanten versierd met 3 rond gefacetteerde peridotstenen, ø 2 mm. ...

Bloedkoralen armband met gouden slot
Resultaat: 120 EUR

Armband met bloedkoralen en gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 5 mm, wat verschillend van vorm, bevestigd aan een gouden sluiting met een ovale bloedkoraal, Entree van de slu...

Chinese dekselvaas, 17e-18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte dekselvaas met Foo-honden decor. chips bodemrand. randschade deksel. 28cm. Cond:R

Yixing trekpot
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G

Wit Chinese vaas met draak en stempel
Resultaat: 100 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met opgelegd gouddecor, paradijsvogel en floraaldecor, met zegel, omstreeks 1900, kleinere beschadigingen, porselein is gaaf bij overlay, 32cm. Cond;R/G

3 Delftse borden
Resultaat: 125 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G

3 Delen Makkum
Resultaat: 90 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk 20e eeuw theebus, 2 dekseldozen. 13-19cm. Cond:G

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

2 Makkumse vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G

3 delen Chinees porselein
Resultaat: 240 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

2 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G

3 Grote Lladro figuren
Resultaat: 140 EUR

Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G

Delftse tegel porseleyne fles
Resultaat: 350 EUR

Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G

Duits antiek serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Antiek Duits serviesgoed omstreeks 1900, gemerkt, bestaande uit: 11 kop en schotels melkkan en suikerpot(chip) 5-11cm. Cond:G

Queng Lung schaal
Resultaat: 260 EUR

Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.

2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G

RAM Colenbrander vaas, "Teen"
Resultaat: 500 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;R, haarlijn.

Grote RAM Colenbrander vaas, "Scharrelwerk"
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.

Kristallen karaf
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G

Jugendstil opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G

2 Kosta boda glazen figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G

Groen kristallen pot, vuurvergulde knop
Resultaat: 900 EUR

Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G

Kristallen tassa en fruitschaal
Resultaat: 70 EUR

Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R

Bronzen beeld slede tocht
Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G

Brons schaapjes, Tibetaans betaalmiddel
Resultaat: 110 EUR

Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G

Bronzen figuur, German Becerra
Resultaat: 150 EUR

Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.

Bronzen figuur, Rudolf Christian Baisch
Resultaat: 300 EUR

Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.

Art Deco beeldje vogel, Monogram
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R

Lange Perzische loper
Startprijs 60 EUR

Lange Perzische loper, floraal decor, rood, blauw-oker, in goede staat. 110x310cm.

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 120 EUR

Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G

Kapspiegel
Resultaat: 60 EUR

Engelse antieke mahoniehouten kapspiegel omstreeks 1870, met twee houders en deksels, in goede staat 66x53x21cm. Cond:G

Houtgesneden kist
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Seize kist omstreeks 1780 met slot, in goede staat 49x50x90cm.

Etagere
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Engelse mahoniehouten etagere, 1e helft 20e eeuw, met lade. 158x47x37cm. Cond:G

Louis Seize dames- en herenstoel
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Franse notenhouten Louis seize stijl armleunstoelen Henry deux met velours stoffering, omstreeks 1880, in goede staat 104x63x63cm.

Engelse garderobe
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten passpiegel, omgebouwd tot garderobe met rode velours en koperen haken, in goede staat. 195x80x35cm.

Engels mahonie vitrinekastje
Resultaat: 225 EUR

Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G

Goudkleurige console, hout
Resultaat: 800 EUR

Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G

Wortelnoten porseleinvitrine
Resultaat: 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G

Franse comtoise
Resultaat: 70 EUR

Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm

Doos diverse wekkers
Resultaat: 65 EUR

Diverse oude wekkers, 1e helft 20e eeuw, diverse merken, hoofdzakelijk Duitsland, 6-25cm. Cond:R/G

Reiswekker met slagwerk
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.

Kavel met 15 Piko H0 wagons
Resultaat: 225 EUR

Kavel met 15 Piko H0 wagons in originele dozen: 95667, 58068, 95667, 57737, 57742, 57737, 95667, 58068, 95431, 95667, 95503, 95505, 95063, 95586, 54267.

4 Oude Franse poppen, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G