Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen Duitse schenkkan 6302
Porseleinen Duitse schenkkan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet 2421
Twee glazen schaaltjes met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Axel Hamborn, stadsgezicht 1285
Axel Hamborn, stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

G. Wiegman 1278
G. Wiegman
Startprijs 150 EUR
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr 6295
Rosenthal vleesschaal, L. Ostermayr
Startprijs 80 EUR
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan 1271
A. v. Hattem, balletdanseres, stervende zwaan
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Duits porseleinen servies 6288
Duits porseleinen servies

Resultaat:

70 EUR

Trappenkast 4096
Trappenkast
Startprijs 450 EUR
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje 2385
Zwart op rood Chinees lakwerk vaasje
Startprijs 50 EUR
Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Langwerpige eettafel 4082
Langwerpige eettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fries kerkbankje 2378
Fries kerkbankje

Resultaat:

60 EUR

19e eeuwse Corpus Christie 2371
19e eeuwse Corpus Christie
Startprijs 150 EUR
Meissen tablet, gecontourneerd 6252
Meissen tablet, gecontourneerd
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 erotische plaquettes 6238
2 erotische plaquettes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
7 aquatinta 18e eeuw 1235
7 aquatinta 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Voorouderportretten 1228
Voorouderportretten

Resultaat:

80 EUR

W.H. Köhler 1221
W.H. Köhler
Startprijs 150 EUR
Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Duitse geldkist 4039
Duitse geldkist

Resultaat:

200 EUR

Slot met sleutel 2342
Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR
Scheerset in lederen hoes 2335
Scheerset in lederen hoes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel 4032
Mahoniehouten 19e eeuwse wangtafel

Resultaat:

150 EUR