Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ets, gezicht op Kampen
Resultaat: 20 EUR

C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G

Israelische ets
Startprijs 15 EUR

Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G

Schilderij, Duitse school
Resultaat: 15 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

Landkaart en 2 etsen
Startprijs 20 EUR

Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G

B. Kaiser
Startprijs 20 EUR

B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G

Webert
Resultaat: 20 EUR

Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Vincent, oleografie
Resultaat: 25 EUR

Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G

Papyrus schilderij
Startprijs 20 EUR

Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G

Religieuze reproductie
Startprijs 20 EUR

Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R

Francois Viccon
Startprijs 20 EUR

Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G

Ets, Starenberg
Resultaat: 20 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

4 Litho's Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

Shoultz Carnoff
Resultaat: 20 EUR

Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G

Schilderij, D. Hartveld
Resultaat: 35 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

2 Werken, winter en ree
Resultaat: 20 EUR

Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...

Schilderij Karl Müller
Resultaat: 30 EUR

Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.

Schilderij W.H.F Exmann
Resultaat: 25 EUR

Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G

5 etsen Hamburg
Startprijs 25 EUR

Vijf oude gravures van Hamburg, omstreeks 1900, gravures op papier, 18x10cm. Cond:G

Winterlandschap
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G

Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G

Steendruk, Jan Wijnants
Resultaat: 25 EUR

Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G

W. Lingenfelder?, stilleven
Resultaat: 25 EUR

W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 25 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G