Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3363 Resultaten
Kavel: 6034

Cheng Lung vaas, gemerkt

Resultaat: 18.500 EUR

Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.


Kavel: 1009

Abraham Veer, David en Goliath

Startprijs 5.000 EUR

Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R


Kavel: 64

Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes

Resultaat: 5.500 EUR

Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 ge...


Kavel: 1001

Anton Mauve

Startprijs 4.000 EUR

Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G


Kavel: 3507

Amsterdams staand horloge

Startprijs 3.000 EUR

Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...


Kavel: 1027

Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat: 3.000 EUR

Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...


Kavel: 2

Witgouden Choker

Startprijs 2.900 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met veel briljanten. Choker gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 4,3 mm, voor 2/3 bezet met diamanten. De sluiting bestaat uit een clip versierd met drie rijen ...


Kavel: 2003

Cloissonne vaas, verguld

Startprijs 2.800 EUR

Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.


Kavel: 3513

Pendule 3 gaats

Resultaat: 2.700 EUR

Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...


Kavel: 4002

Figurenkast

Startprijs 2.500 EUR

Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.


Kavel: 3502

Weense pendule

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G


Kavel: 3500

Kolompendule onder glas ca. 1800

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G


Kavel: 2017

3 Delen cloisonne

Startprijs 2.500 EUR

Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G


Kavel: 6199

Fam Rose tegel

Resultaat: 2.400 EUR

Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G


Kavel: 3509

Vuurvergulde pendule, directoir

Startprijs 2.250 EUR

Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist,voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met ...


Kavel: 47

Zilveren 5-delig servies

Startprijs 2.250 EUR

Prachtig 5 delig zilveren koffie en theeservies, 835/000, zwaar uitgevoerd. Bestaande uit een dienblad, koffie-, thee- en melkkan en suikerpot met deksel. Versierd met parelpanden, zwart gekleurde ha...


Kavel: 4000

Kunst kabinet

Resultaat: 2.250 EUR

Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.


Kavel: 3544

Bracet klok

Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...


Kavel: 1035

F.H. Sypkens

Startprijs 2.000 EUR

Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G


Kavel: 3

Gouden armband breed

Startprijs 1.900 EUR

Mooie brede gouden armband, 750/000, 24 mm. Armband met in het midden een Frans gourmetschakel versierd met een rand met dubbele ballen. Voorzien van bakslot en 2 veiligheden. ca 49 gr. Lengte 20 cm. ...


Kavel: 4004

Italiaanse Renaissance kist

Resultaat: 1.600 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G


Kavel: 6000

RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G


Kavel: 4005

Wortelnoten kabinet

Resultaat: 1.750 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G


Kavel: 2044

Zeer grote bronzen kandelaren

Startprijs 1.750 EUR

Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.