Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vissenbeencollier
Startprijs 75 EUR

Collier van kralen van vissenbeen. Uitgesneden vissenbeenkralen, met grote ovale kralen en diverse diskvormige gehoekte schakels. Met onedele sluiting. Lengte 45 cm.

Zilveren armband en ring
Startprijs 75 EUR

Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...

Bijzondere verzilverde kristallen vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote kristallen bokaalvormige hengselvaas met verzilverde monturen, in Louis Seixe stijl, 20e eeuw, 2 chips 30cm. In redelijke conditie

Zilveren gourmetarmband
Startprijs 75 EUR

Grote zilveren gourmetarmband, 835/000, Platmodel, breedte 15 mm, dikte 4,5 mm. ca 75 gr. Lengte 20 cm.

4 Diverse zilveren hangers
Startprijs 75 EUR

Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.

Zilveren houder
Startprijs 75 EUR

Zilveren standaard voor op tafel. Houder MT.: C.L.J. Begeer, Utrecht jl.:O:1924 ca. 144 gr. 24x11x10 cm.

Zilveren cabaret
Startprijs 75 EUR

Cabaret van kristal met zilveren rand, 835/000.Vierkant cabaret met golvende hoeken en aan de zijkant filetranden, geplaatst op 4 zilveren bolpoten. MT.: Fa Goudsmit & Roelof Citroen, 's Gravenhage jl...

Zilveren schakelarmband
Startprijs 75 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met sluiting in slotvorm. Gourmet schakelarmband met sluiting in de vorm van een hangslot, toegeschreven aan Georg Jensen, 1970. Breedte 8,5 mm. Lengte 19 cm.Voorzien...

Lot zilver 7x
Resultaat: 75 EUR

Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, versierd met diverse voorstellingen en figuren. Bestaande uit 2 theezeven, 2 vleesvorkjes, een cakeprikker en 2 lepels. Versierd met o.a. molens, boten, figuur met...

Kristallen bonbonschaaltje, zilveren hengsel
Startprijs 75 EUR

Royale kristallen schaal met geschulpte omranding en zilveren (835/000) beugel voorzien van Biedermeier decor, MT: vermoedelijk P van Harderwijk, H.J. van Harderwijk Utrecht, JL: F 1865, 18x13cm. Cond...

3 Bijbels met zilveren sloten
Startprijs 75 EUR

Drie bijbels met zilveren sloten, één kleine overslagbijbel bruin leer voorzien van goudsnede en een klein zilveren slotje in de vorm van een boekje, versierd met Biedermeiergravures MT.: L.Wendels, S...

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 75 EUR

Gouden ring, 585/000 met bloedkoraal. Fraaie ring met een mooie ovaal geslepen bloedkoraal, 14x9 mm, in gladde rand met getorste bewerking. ca. 2.5 gr. ø 52.

Bloedkoralen ring en armband
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met bloedkoralen en een armband met bloedkoralen. Gouden ring met 3 buton bloedkoralen, ø 53 en een armband met 3 rijen bloedkoraaltjes en onedele sluiting. Lengte 17 cm.

Zilveren flessenbak
Resultaat: 135 EUR

Zilveren flessenbak, 835/000, met blauw glazen binnenbak. Flessenbak op 3 bolpootjes met een opstaande rand voorzien van een opengwerkt ruit- en rozetmotief met een opgesoldeerde parelrand. Met blauw ...

Kersenhouten bijzettafel
Resultaat: 75 EUR

Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.

6x Hummel: 476, 367, 171, 569, 341 3/0, 198 2/0
Resultaat: 75 EUR

Zes Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 476 "A Winter Song" (1979-1990), 1x nr. 367 "Busy Student" (1972-1979), 1x nr. 171 "Little Sweeper" (1972-1979), 1x nr. 569 "A Free Flight" (First Issue 1993), 1x...

3x Hummel: 67, 375 3/0 en 455
Resultaat: 75 EUR

Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 67 "Doll Mother" (1972-1979), 1x nr. 375 3/0 (First Issue) "Morning Stroll" (1991-1999), 1x nr. 455 (First Issue) "The Guardian" (1991-1999), 6-11cm. Cond.: G

Pianokruk
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil pianokruk in hoogte verstelbaar omstreeks 1900 met lederen zitting, in goede staat 50x36ø Cond;G

Twee antieke Duitse theepotten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duits porseleinen chocoladepotten omstreeks 1900, Hütten Steinach, Zwiebelmusterdecor, 15-18cm. Cond:G

Tegeltableau
Resultaat: 70 EUR

Zes pas tegeltableau met religieuze voorstelling, mogelijk 17e 18e eeuw monogram R.J.M in goede staat. 38x26cm

Porseleinen Empirestijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.

Oude Perzische loper
Resultaat: 70 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G

Naaitafeltje
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G

Theetafel
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.