Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars 1027
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Schilderij Klaas Bernink 1006
Schilderij Klaas Bernink

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Else Berg 1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen 1070
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde 1015
Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht 1030
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ton Smits 1039
Ton Smits

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Thomas Heesakkers, bospartij 1073
Thomas Heesakkers, bospartij

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Schilderij, August Löffler 1077
Schilderij, August Löffler

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
F. van Kregten, koeien 1004
F. van Kregten, koeien

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij,  Gorter 1089
Schilderij, Gorter

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven 1082
Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat:

590 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, boerderij 1013
A.J. Zwart, boerderij

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij, C. Noltee 1113
Schilderij, C. Noltee

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel 1011
M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Van Wijngaarden 1053
Van Wijngaarden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Hovener, spelende kittens 1012
J. Hovener, spelende kittens

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
A.J. Zwart 1022
A.J. Zwart

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Van Wijk, ganzenhoedster 1107
Van Wijk, ganzenhoedster

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Portret Allebe 1297
Portret Allebe

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J. Mankes, nestkuiken 1024
J. Mankes, nestkuiken

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Karas, dames 1068
Karas, dames

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
D.H. Winder, 1034
D.H. Winder,

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schilderij, van den Berg 1060
Schilderij, van den Berg

Resultaat:

330 EUR