Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger en collier met ivoor
Resultaat: 30 EUR

Collier en hanger met ivoor. Langwerpige ivoren hanger in de vorm van een parfumflesje met metaal bevestigd aan een fijn ivoren collier. 2,5x4,5x1cm.

Kristallen roomkan
Resultaat: 30 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en voorzien van amandelslijpsel en op 835/000 zilveren voet met parelrand, Mt. K. Schuurman Amsterdam, omstreeks 1890, 12x8x13 cm. In goede staat

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 klontentang met fraaie bloemstelen en klauwpoten Mt.: J.A. Dal en C. Schoorl, Amsterdam jl.:V:1930, ca 29gr. 12cm.

Zilveren briefopener
Resultaat: 25 EUR

Zilveren briefopener, 925/000, Noors. Zilveren briefopener met als handgreep een uitgewerkt figuratief paard. MT.: Firm David Anderson, Oslo. ca 33 gr. Lengte 22 cm. In goede staat.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...

Zilveren broodvork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...

Etui met zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.