Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Cheng Lung vaas, gemerkt
Resultaat: 18.500 EUR

Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.

Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes
Resultaat: 5.500 EUR

Uniek zeer groot zilveren bestek, 750/000 ( 12 löthige), 19e eeuw, in 3 originele houten cassettes. Bestek bestaande uit 24 tafelvorken, -lepels en -messen, 24 dessertvorken, -lepels en -messen, 24 ge...

Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars
Resultaat: 3.000 EUR

Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...

Pendule 3 gaats
Resultaat: 2.700 EUR

Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...

Kolompendule onder glas ca. 1800
Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G

Fam Rose tegel
Resultaat: 2.400 EUR

Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G

Kunst kabinet
Resultaat: 2.250 EUR

Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.

RAM Colenbrander vaas, "Franje"
Resultaat: 1.800 EUR

Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G

Schilderij Klaas Bernink
Resultaat: 1.750 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G

Wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.750 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G

Schilderijklok
Resultaat: 1.700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G

Kleine pendule
Resultaat: 1.700 EUR

Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G

Italiaanse Renaissance kist
Resultaat: 1.600 EUR

Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G

Mahoniehouten kabinet
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.

Toren uurwerk
Resultaat: 1.550 EUR

Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.

5-Delig Chinees porseleinen kaststel
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.

Barok ladencommode
Resultaat: 1.400 EUR

Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.

Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"
Resultaat: 1.400 EUR

Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.

RAM vaasje, "Sierlijk"
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G

Wortelnoten porseleinvitrine
Resultaat: 1.250 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G

Groot zilveren servies
Resultaat: 1.200 EUR

Groot zilveren koffieservies, Duits, 835/000. Bestaande uit een koffiekan, theekan, een melkkan, suikerpot met scharnierende deksel en een lepelvaasje op een groot zilveren dienblad. Barokstijl met fl...

Witgouden oorhangers saffier en diamant
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met saffier en diamant. Witgouden oorhaken bezet met briljant diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 0,21 crt. Onderaan de hak hangt een peervormige pegel ...

Groot zilveren bestek, puntfilet
Resultaat: 1.200 EUR

Zilveren bestek, model puntfilet, 835/000. Bestaande uit 6 tafelmessen, 5 -vorken en 6 tafellepels, 6 dessertmessen, 6 -vorken en 6 -lepels, 6 fruitmessen en -vorken met heft, 2 vleesvorkjes, 5 taartv...

Else Berg
Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.