Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1630 Resultaten
Kavel: 5560

Jugendstil opaline kaststel

Resultaat: 20 EUR

Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G


Kavel: 6188

3 Porseleinen kommen

Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G


Kavel: 6394

2 Pullen met deksel

Resultaat: 20 EUR

Twee oude Duitse bierpullen met tinnen deksels, 2e helft 20e eeuw 17-18cm. Cond;G


Kavel: 6475

4 Klepkannen

Resultaat: 20 EUR

Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G


Kavel: 6480

Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws. met blauw floraal decor, grip, dekseltop gelijmd, chips en haarlijnen. 13x18x10øcm. Cond:M


Kavel: 237

Drie edelstenen colliers

Resultaat: 15 EUR

Drie edelstenencolliers, bergkristal, lapis lazuli en peridoot bij elkaar gehouden met een ovale clipring goudkleurig. Lengte 45 cm dikte per snoer ca 3-6 mm


Kavel: 768

Divers plated

Resultaat: 15 EUR

Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.


Kavel: 807

Lot met o.a. kralen

Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse sieraden bestaande uit 4 kralen snoeren en een lang collier en een collier met filigrainachtige hanger.


Kavel: 810

Zilveren cameehanger

Resultaat: 15 EUR

Zilveren cameehanger, 800/000. Ovale hanger met gladde rand met getorste versiering. Bezet met een fraai uitgesneden camee. 25x18mm. De brochering is verwijderd.


Kavel: 816

Lot Indonesisch zilver

Resultaat: 15 EUR

Lot met Indonesische sieraden, deels zilver, bestaande uit oorclips en een broche in de vorm van een waaier en een ovale hanger.


Kavel: 1533

Schilderij, Duitse school

Resultaat: 15 EUR

A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G


Kavel: 2183

2 Cakevormen

Resultaat: 15 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G


Kavel: 2396

Oude brandweerspuit

Resultaat: 15 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G


Kavel: 2431

Briefweegschaal

Resultaat: 15 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.


Kavel: 2447

2 Delen historisme ca. 1880

Resultaat: 15 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R


Kavel: 2475

Lot divers

Resultaat: 15 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G


Kavel: 2480

5 deel divers

Resultaat: 15 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G


Kavel: 2481

Corpus Christie

Resultaat: 15 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G


Kavel: 4316

Butlertray

Resultaat: 15 EUR

Antieke Engelse eikenhouten opklapbare butlertray, omstreeks 1900 in goede staat 87x27ø Cond:G


Kavel: 4552

Tapijt

Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, zwart-rood-creme, in goede staat. 84x130cm.


Kavel: 6369

2 Gemberpotten

Resultaat: 15 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met bloesemdecor, 20e eeuw, deksel gelijmd. 12-15cm. Cond:G


Kavel: 6452

Divers Duits servies

Resultaat: 15 EUR

Divers oud Duits porseleinen Zwiebelmuster, Hutschenreuther, Kahla, Schumanu Bavaria, 19 delen, schalen bonbonschalen, dessertschalen, roomset 7-30cm, minimale chip mogelijk, Cond:G