Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Thomas Heesakkers, bospartij
Resultaat: 750 EUR

Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G

Staande klok Neo-Gotisch
Resultaat: 750 EUR

Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.

Boulle secretaire met bovenkast
Resultaat: 750 EUR

Antiek Franse Boulle secretaire omstreeks 1900, kwaliteitsmeubel met pallisander binnenleven, koperinleg in goede staat, emaille ebonisering , 2 delige vitrine opzet, zijkanten gebogen kleinere restau...

Eikenhouten hoekkast
Resultaat: 750 EUR

Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.

Grote wandklok
Resultaat: 725 EUR

Zeer grote Franse notenhouten Henry Deux wandklok met volle zuilen en kariatyden en putti, fruitranken, marmeren wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minima...

Zilveren dienblad, Nederland
Resultaat: 700 EUR

Prachtig zilveren dienblad, Art Deco 835/000,Hollands. Schuitvormig dienblad met drie dubbele filetrand. MT.: Koninkelijk zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: S 1928 ca 838 gr. 28x42 cm.

Witgouden collier met briljant hanger
Resultaat: 700 EUR

Sierlijke witgouden choker, 585/000, met briljant en saffier. Venetiaans collier met in het midden een rij met 12 briljant geslepen diamanten in chatons. In het midden van de chatons zit een hanger, e...

Cartier horloge
Resultaat: 700 EUR

Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G

Groot houten beeld
Resultaat: 700 EUR

Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G

Franse pendule met console, 19e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen console klok omstreeks 1820, handbeschilderd met goud en bloemendecor. Gemonogrammeerd M.A. Origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinge...

Empire pendule
Resultaat: 675 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...

Schilderij, August Löffler
Resultaat: 650 EUR

August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G

ANWB reclamebord
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.

Casette met concertbellen
Resultaat: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

2 Kang Xi borden, 18e-19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G

6 Kang Xi borden
Resultaat: 650 EUR

Zes 17e/18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen borden met floraal decor en geschulpte omranding, 1 bord chip, 1 bord haarlijn, 4 goed. 21øcm. Cond.:G

F. van Kregten, koeien
Resultaat: 600 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

Klok in toren model
Resultaat: 600 EUR

Negentiende eeuws Franse torenklok omstreeks 1870, goudkleurig(compositiemetaal) 8 daags stil uurwerk met veerslinger 54,5cm. Cond:G

Engels mahoniehouten kabinet
Resultaat: 600 EUR

Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G

Eikenhouten Louis Quinze secretaire
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering
Resultaat: 600 EUR

Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G

Evert Moll, Rotterdamse haven
Resultaat: 590 EUR

Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G

5-Delig klokkenstel, 19e eeuw
Resultaat: 585 EUR

Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...

Collier van bloedkoraal met gouden streekslot
Resultaat: 575 EUR

Fraai collier van bloedkoralen met gouden streekslot, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoralen, 5x7mm, bevestid aan een prachtige rechthoekige sluiting met filigrain met in het midden een ruit versie...

Zilveren kraanvogel
Resultaat: 560 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat

2 Chinese schotels 18e eeuw
Resultaat: 560 EUR

Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G

Gouden collier met briljant-hanger
Resultaat: 550 EUR

Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...

A.J. Zwart, boerderij
Resultaat: 550 EUR

A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G

Schilderij, C. Noltee
Resultaat: 550 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.

Engelse staande klok
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...

Schildpad klok
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm

Bronzen beeld marianne Houtkamp
Resultaat: 550 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G

RAM Colenbrander vaas, "Woelig"
Resultaat: 550 EUR

Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.

Eiken kistje met 17e-18e eeuwse tegels
Resultaat: 525 EUR

Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G

Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 525 EUR

Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G

Zilveren kraanvogel
Resultaat: 520 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 520 EUR

Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58

Ketting WG/GG
Resultaat: 500 EUR

Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.

Driedelig zilveren theeservies
Resultaat: 500 EUR

Driedelig 835/000 zilveren theeservies, bestaande uit een theekan met deksel en zwarthouten handgreep, suikerpot met deksel en een roomkan met oorgreep, deksel bekroond met mythologische figuur, Zilve...

Gouden ring met diamanten
Resultaat: 500 EUR

Brede gouden ring, 585/000, bezet met diamanten. Brede ring, 17 mm, met zigzaggend wat hoger op de ring 16 briljanten geslepen diamanten, ca 1,20 crt SI-P TC. Rond om deze stenen zijn diverse kleine d...

M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel
Resultaat: 500 EUR

M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

Van Wijngaarden
Resultaat: 500 EUR

Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G

Engels staand horloge
Resultaat: 500 EUR

Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G

Reiswekker met slagwerk
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Franse reiswekker met slagwerk, 2 hamers en gongveer, in zeer goede staat. 13x8x9cm.

Franse vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G