Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Cheng Lung vaas, gemerkt 6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

Resultaat:

18.500 EUR

Verkocht
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes 64
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars 1027
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Pendule 3 gaats 3513
Pendule 3 gaats

Resultaat:

2.700 EUR

Verkocht
Kolompendule onder glas ca. 1800 3500
Kolompendule onder glas ca. 1800

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Fam Rose tegel 6199
Fam Rose tegel

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Kunst kabinet 4000
Kunst kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Franje" 6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Schilderij Klaas Bernink 1006
Schilderij Klaas Bernink

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet 4005
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Schilderijklok 3514
Schilderijklok

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Kleine pendule 3555
Kleine pendule

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Italiaanse Renaissance kist 4004
Italiaanse Renaissance kist

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet 4017
Mahoniehouten kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Toren uurwerk 3580
Toren uurwerk

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
5-Delig Chinees porseleinen kaststel 6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Barok ladencommode 4007
Barok ladencommode

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje" 6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
RAM vaasje, "Sierlijk" 6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinvitrine 4001
Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Groot zilveren servies 39
Groot zilveren servies

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Witgouden oorhangers saffier en diamant 54
Witgouden oorhangers saffier en diamant

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, puntfilet 439
Groot zilveren bestek, puntfilet

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Else Berg 1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Pendule waterval 3528
Pendule waterval

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chiffoniere met intarsia 4016
Chiffoniere met intarsia

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit 6037
Grote Wanli pot 16e eeuw, blauw/wit

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt 6248
Chinese kom 19e eeuw, Quang Chi gemerkt

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Empire stijl kandelaars 2005
2 Empire stijl kandelaars

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Egyptisch pendulestel 3551
Egyptisch pendulestel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 18e eeuw 4018
Louis Seize commode 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig" 6011
2 RAM Colenbrander vazen, "Woelig"

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen 1070
J. Stahn(1904-1997), trekpaarden met boomstammen

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Religieuse pendule 3532
Religieuse pendule

Resultaat:

915 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier 12
Bloedkoralen collier

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Mahonie barok secretaire 4021
Mahonie barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Groen kristallen pot, vuurvergulde knop 5548
Groen kristallen pot, vuurvergulde knop

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sluiting 99
Bijbel met zilveren sluiting

Resultaat:

860 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies 5 delig 14
Zilveren koffieservies 5 delig

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden oorstekers met briljant 755
Gouden oorstekers met briljant

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Vergulde pendule vrouw op bank 3675
Vergulde pendule vrouw op bank

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Baroksecretaire 4003
Baroksecretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Goudkleurige console, hout 4020
Goudkleurige console, hout

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Spinet met bankje 4097
Spinet met bankje

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, "Teen" 6010
Ram Colenbrander vaas, "Teen"

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde 1015
Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht 1030
J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ton Smits 1039
Ton Smits

Resultaat:

750 EUR