31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

3363 Resultaten
Kavel: 6493

2 Fam Verte tegels met karpers

Startprijs 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G

Kavel: 6494

Antieke Chinese schotel, gemerkt

Startprijs 400 EUR

Prachtige antieke gesigneerde Chinees porseleinen schotel met emaille beschilderingen, mooie kwaliteit en goudrand, interieur met moeder en kinderen 5,2x26,4øcm.

Kavel: 6495

2 Bloempotten blauw/wit

Startprijs 100 EUR