Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee gouden tientjes
Resultaat: 400 EUR

Twee gouden tientjes, 1932, Wilhelmina. ca 14 gr. In goede conditie

Kavel postzegels
Resultaat: 330 EUR

Kavel met diverse postzegelabums en enkele brieven/kaarten.

Cartier horloge
Resultaat: 700 EUR

Horloge, Must de Cartier, model met Vendôme, Vermeil, zilver verguld. Voorzien van originele bruin lederen band. Met blauwe steen in kroon.Quartz nr. 109536 590003. ø kast 30mm. In goede staat

19e eeuws Familie Roze kopje
Resultaat: 300 EUR

Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G

Bureaustoel met leder
Resultaat: 175 EUR

Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G

Spinet met bankje
Resultaat: 800 EUR

Oude Spinet met bankje, gemaakt door G. Klop te Garderen 1974, rood-goud gelakt, in goede staat 80x132x85cm.

Lot van 8 oude schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G

2 Aquarellen
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G

Omega horloge
Resultaat: 100 EUR

Stalen Omega herenhorloge, De Ville, mechanisch, voorzien van stalen rekband. 3x3cm, bandbreedte 1,5 cm.

Witgouden ring met blauw saffier en briljant
Resultaat: 140 EUR

Wit gouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Witgouden rozet ring met de buitenste rand bezet met 12 rond gefacetteerde blauw saffieren, in het midden een briljant geslepen diamant en de middens...

2 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot
Resultaat: 135 EUR

A.M. Gorter 1866-1933 koeien langs een beek, tekening op papier 21x16cm.

Ton Schulten
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G

Else Berg
Resultaat: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.

Zilveren gesp en twee zilveren pijpendoppen
Resultaat: 160 EUR

Zilveren gesp en twee pijpendoppen, 835/000. Een gesp met Bloem en krulbewerkingen en 2 pijpendoppen met geschulpte rand en stervormige gaten. Voorzien van ketting. totaal ca 80 gr.

Bloedkoraal snoer
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van ronde bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø 13 mm. Inclusief veiligheid. Lengte ...

4 kop en schotels Chinees Imari
Resultaat: 70 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels, landschap en floraal decor 2 goed, 2 beschadigd, 4 schotels goed. 5x11øcm. Cond:R/G

Chinees bord, Lange Lijs
Resultaat: 290 EUR

Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat

3 Delen Nanking Cargo
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R

RAM Colenbrander bord, "Los"
Resultaat: 500 EUR

Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.

Bronzen figuur, Ernemann Friedrich Sander
Resultaat: 375 EUR

Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G

Hangeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 375 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G

Perzisch Kerman kleed
Resultaat: 375 EUR

Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G