Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mechanische pop met speeldoos
Resultaat: 275 EUR

Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G

Lot Steiff 27x
Startprijs 225 EUR

Verzameling van 27 Steiff mecki's (gummi) diverse voorstellingen, 20e eeuw in goede staat 19x40x32cm in doos

4 Mechanische clowns
Startprijs 200 EUR

Vier mechanische clowns, 1x clown met wandelstok, 1xclown met bezem op batterijfunctie, 1x jonglerende clown, 1x trommelende clown met batterijfunctie, 16-36cm.

Roco H0, 43374
Resultaat: 75 EUR

Roco H0 E-loc 43374, serie 1100 van de NS, vitrinemodel in goede staat en met originele doos.

Lot Steiff
Startprijs 175 EUR

Lot van 9 oude Steiff figuren omstreeks 1930 en later, in goede staat 20-47cm.

Blikken hobbelpaard mechanisch
Startprijs 150 EUR

Vooroorlogse grote geheel blikken kinderspeelgoedpaard , beweegt zich voort wanneer kind hobbelt gemerkt MOBO, made in England, in goede staat 78x87x26cm.

Antiek Crocketspel
Resultaat: 325 EUR

Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G

2 Mechanische clowns
Startprijs 130 EUR

Twee keer vooroorlogs blikken mechanisch speelgoed, clown aan turnrek gemerkt BM, clown op rolschaatsen ongemerkt 15-37cm. Cond:G

4x Mechanisch speelgoed
Startprijs 130 EUR

Vier maal oud mechanisch speelgoed, trommelende beer met batterijfunctie, dansende clown batterij functie, pandabeer met batterijfunctie, spelende kat omstreeks 1930 mechanisch 14-36cm. Cond;R/G

Etalagepop
Resultaat: 160 EUR

Oude etalagepop, 30er jaren met kleding(craquele in handen) 165cm. Cond:G

4 Oude Franse celluloid poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Franse Celluloid poppen omstreeks 1930 en later, in goede staat 36x57cm. Cond:G

4 Oude Franse poppen, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier grote oude Franse celluloid en hard plastic poppen, omstreeks 1940-1960 Cond:G

4 Grote oude babypoppen ca. 1930-1950
Resultaat: 45 EUR

Vier oude baby poppen omstreeks 1930-1950, 3 x papier mache en 1x hard plastic, Duitsland/Frankrijk 45-60cm. Cond:R/G

Mechanisch hobbelpaard
Startprijs 100 EUR

Mechanisch bestuurbaar kinderhobbelpaard, beweegt zich voort tijdens het hobbelen omstreeks 1940, Mohair met metalen onderstel, in zeer goede staat 77x88x43cm.

3x blikken speelgoed
Resultaat: 120 EUR

Drie maal oud blikken speelgoed, 1x paya Bugattu in doos, grote motor met zijspan Paya, vooroorlogse blikken klimaap, in goede staat 20-29cm.

Porseleinen pop
Resultaat: 185 EUR

Grote antieke porseleinen pop met antieke kleertjes, papier mache lichaam met gelede armen en stijve benen, pop in ongemerkt, maat 60. Cond:G

Porseleinen pop en kinderservies
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met originele kleertjes nr 250/50, 23cm. met daarbij een antiek porseleinen kinderservies, Duitsland omstreeks 1900 Zwiebeldecor, chip mogelijk. 3-23cm. Cond:R/G

Blikken boot, 1930
Startprijs 150 EUR

Grote vooroorlogse blikken passagiersboot omstreeks 1930 Santa Monica, later voorzien van electromotor, 64 cm. Cond;G

2x Roco loc H0: 43784, 63553
Resultaat: 90 EUR

Twee locs van Roco H0: 1x 43784 E-loc, serie 1600--1700 "Postbank" en 1x 63553 Railion 1602, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.

Piko H0 51027, Railion
Startprijs 60 EUR

Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.

3x Piko H0 "Railion" loc: 57484, 57438, 57454
Resultaat: 75 EUR

Drie Piko H0 "Railion" locs: 1x 57484 E-loc BR 182, Ep. V, 1x E-loc BR 185, Ep. V en 1x E-loc BR 189, Ep. V. Allen in goede staat met originele dozen.

2x Holland Rail H0 locs
Resultaat: 50 EUR

Twee Holland Rail H0 locs: 1x NS2416 en 1x NS2447, vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.

6x Piko locs H0: 6301, 6302, 6400, 57411, BR56, BR23
Resultaat: 110 EUR

Zes Piko locs H0: 1x 5/6301 tenderloc BR 66, 1x 5/6302 tenderloc BR 55, 1x loc E 499, 1x 57411 Siemens Dispolok, 1x BR 56 en 1x BR 23. Modellen verschillen van gebruikt tot goede staat, functies niet ...

7x Artitec H0 wagons: 6971, 6519, 7940, 022, 7939, 6622, 6618
Resultaat: 140 EUR

Kavel van 7 Artitec H0 wagons: 1x Plan E 2e klas B 662 (periode III), 1x Plan E Post P 7939, 1x Plan E 2e klas B 6618, 1x Plan E Post Computernr. 022 (periode IV), 1x Plan E Post P 7940 (periode III),...