Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
40 Resultaten
Kavel: 4501

Perzisch Kerman kleed

Resultaat: 375 EUR

Zeer groot Perzisch kleed(kerman) handgeknoopt met floraal decor, in goede staat 230x250cm. Cond:G


Kavel: 4506

Hangeknoopt Perzisch tapijt

Resultaat: 375 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed, meerkleurig met floraal decor, in goede staat. 193x134cm. Cond:G


Kavel: 4505

Handgeknoopt tapijt

Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.


Kavel: 4500

Zeer groot Perzisch kleed

Resultaat: 260 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, mintgroen, roodbruin, creme, met floraal decor 253x345cm. Cond:R/G


Kavel: 4502

Groot Perzisch kleed

Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G


Kavel: 4510

Perzisch kleed

Resultaat: 230 EUR

Mooie zijden Perzische handgeknoopt kleed, rood-zwart-bruin, floraal decor 137x214cm. Cond:G


Kavel: 4507

Groot handgeknoopt kleed

Resultaat: 150 EUR

Groot oud Perzisch kleed, creme,groen,etc. florale decors 340x217cm. Cond:R/G


Kavel: 4511

Handgeknoopt tapijt

Resultaat: 120 EUR

Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G


Kavel: 4529

Perzisch kleed

Resultaat: 120 EUR

Oud perzisch kleed, handgeknoopt, blauw-zwart-bruin- met floraal decor en vogels, 210x124cm. Cond;G


Kavel: 4521

Vloerkleed 212x138cm.

Resultaat: 100 EUR

Oud Perzisch kleed met diverse kleuren en floraal decor, 212x 138cm.


Kavel: 4543

8x Perzisch

Resultaat: 100 EUR

Acht kleine Perzische kleedjes in goede staat, diverse kleurstellingen, Cond:G 30-72cm.


Kavel: 4503

Perzisch tapijt

Resultaat: 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed, creme-rood-blauw, iets vaal, 208x300cm. Cond:R


Kavel: 4517

Perzisch kleed, Sarouk

Resultaat: 80 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed (beschadigd) blauw-zwart-rood-bruin, floraal decor. 390x253cm. Cond:M


Kavel: 4531

Perzische loper

Resultaat: 80 EUR

Lange Perzische loper zwart-blauw-rood etc. met floraal decor, sleetse plek Cond:R 111x415cm


Kavel: 4533

Perzisch tapijt 128x198cm.

Resultaat: 80 EUR

Oud perzisch kleed, lichtblauw, briekrood etc. in goede staat 194x123cm.


Kavel: 4509

Oude Perzische loper

Resultaat: 70 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G


Kavel: 4514

Gobelin met stang

Resultaat: 60 EUR

Oude Italiaanse Gobelin aan messing roede, 20e eeuw(16e eeuwse stijl) in goede staat 108x128cm.


Kavel: 4515

Lange Perzische loper

Resultaat: 60 EUR

Lange Perzische loper, blauw-rood-creme met vrouwelijke gezichten. 136x354cm. Cond:G


Kavel: 4525

Perzisch kleed

Resultaat: 60 EUR

Groot Perzisch kleed Melayer, meerkleurig rood, in goede staat. 194x119cm.


Kavel: 4532

Chinees zijden wandkleed

Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees of Japans zijden wandkleed met paradijsvogeldecor, 20e eeuw 134x60cm.


Kavel: 4534

2 Perzische kleedjes 80x60cm.

Resultaat: 60 EUR

Twee kleinere Perzische kleedjes, pastelkleuren, 60x77cm. Cond:G


Kavel: 4539

Perzisch kleed Hamadan

Resultaat: 60 EUR

Mooi Perzisch handgeknoopt kleed Hamadan rood-blauw-zwart creme etc. Floraal decor, 213x138cm. Cond:G


Kavel: 4540

2 Perzische kleden

Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden 1x Turkoise, bruin, groen, blauw etc(versleten). en 1x rood,bruin,creme, in goede staat 154x110 en 99x140cm.


Kavel: 4544

Lange Perzische loper

Resultaat: 60 EUR

Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G