Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse mahonie kapspiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel, in goede staat 45cm. Cond:G

2 Gustav Klimmt figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Gustav Klimmt figuren, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kunsthars. 22-25cm. Cond:G

Casette met concertbellen
Resultaat: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

Wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Kavel tin ca. 1900
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek tin omstreeks 1900, Jugendstil, dekseldoos, moccaset, beker en likeurstoppen. 9-19cm. Cond:G

Briefweegschaal
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

Wijnflessenrek
Resultaat: 25 EUR

Wijnflessenrek omstreeks 1930, Art Deco, gesigneerd Prodbon Paris, chrome hout en marmer imitatie 37x29x24cm. Cond:G

2 kaarskandelaren
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

2 Chinees houten gezegsdragers
Resultaat: 35 EUR

Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G

Houten dekselpot
Resultaat: 50 EUR

Deco houten dekselpot, granaatvormig, 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond:G

Vogelkooi, bronzen staafjes
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve koper met houten vogelkooi 2e helft 20e eeuw in goede staat, 70x35x35cm.

Verguld Chinees snijwerk van vogels
Resultaat: 160 EUR

Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G

Krantenhouder
Resultaat: 45 EUR

Oude 50er jaren lectuurhouder, mahoniekleur met 2 koetsen voorstellingen. 57x50x28cm. Cond:G

Brons Russisch kruis
Resultaat: 45 EUR

Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G

Kruiden kastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G

Enkelschots geweer
Resultaat: 135 EUR

Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R

Houten Chinese penselenpot
Resultaat: 200 EUR

Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.

2 Setjes Art Nouveau theekannen
Resultaat: 70 EUR

Antieke verzilverde theekannen omstreeks 1900, 2 met comfort en keramiek, in goede staat 10-24cm.

2 Cakevormen
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

4 diverse wandelstokken
Resultaat: 90 EUR

Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G

Lot koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G

Doos divers tin/plated
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G