Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
261 Resultaten
Kavel: 2005

2 Empire stijl kandelaars

Resultaat: 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G


Kavel: 2013

ANWB reclamebord

Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.


Kavel: 2218

Casette met concertbellen

Resultaat: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G


Kavel: 2029

2 Empire kandelaren

Resultaat: 480 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G


Kavel: 2404

2 Wandkandelaars met figuren

Resultaat: 470 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.


Kavel: 2006

Geldkist met smeedijzeren banden

Resultaat: 450 EUR

Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.


Kavel: 2089

Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879

Resultaat: 400 EUR

Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G


Kavel: 2035

2 Bronzen vazen, 19e eeuw

Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G


Kavel: 2010

2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren

Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G


Kavel: 2419

Opgezette bok

Resultaat: 300 EUR

Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G


Kavel: 2443

Gietijzeren etagere tafel

Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G


Kavel: 2161

2 Staande lampen

Resultaat: 280 EUR

Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G


Kavel: 2079

+

Resultaat: 275 EUR

Bronzen kaarsenkroonluchter met putti's omstreeks 1920, 80x38øcm. Cond:G


Kavel: 2408

Bronzen engel lamp

Resultaat: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G


Kavel: 2345

Lange jas met bontvoering

Resultaat: 260 EUR

Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.


Kavel: 2033

Gotische kandelaar

Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G


Kavel: 2512

Barometer

Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G


Kavel: 2075

Rood Chinees lakwerk trekpotje

Resultaat: 220 EUR

Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.


Kavel: 2077

Bronzen kandelaar

Resultaat: 200 EUR

Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G


Kavel: 2203

Houten Chinese penselenpot

Resultaat: 200 EUR

Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.


Kavel: 2153

2 Tafellampen met glas en chroom

Resultaat: 185 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome en kristalglas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x37cm. Cond;G


Kavel: 2018

Prisma lamp

Resultaat: 180 EUR

Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G


Kavel: 2031

Geldkist (met geld)

Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse metalen geldkist op leeuwenpoten met hengsel, ornamenten en cherubijnkoppen, in goede staat sleutel mist, 42x47x33cm.


Kavel: 2416

Bronzen vergulde hallamp

Resultaat: 175 EUR

Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G