Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Empire stijl kandelaars
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G

ANWB reclamebord
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam ANWB Fietsenmakers reclamebord, omstreeks 1920-1930(fietsenmaker Groenlo) met fietser en smeedijzeren houder, in goede staat.

Casette met concertbellen
Resultaat: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

2 Empire kandelaren
Resultaat: 480 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G

2 Wandkandelaars met figuren
Resultaat: 470 EUR

Twee grote antieke messing vergulde wandkandelaren met figuren, omstreeks 1900, geëlectrificeerd, in goede staat 52cm.

Geldkist met smeedijzeren banden
Resultaat: 450 EUR

Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.

Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879
Resultaat: 400 EUR

Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G

2 Bronzen vazen, 19e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees bronzen bewerkte vazen, floraal en rattendecor, scheur bovenrand en licht bedeukt, verder in goede staat 49cm. Cond:R/G

2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G

Opgezette bok
Resultaat: 300 EUR

Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G

Gietijzeren etagere tafel
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G

2 Staande lampen
Resultaat: 280 EUR

Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G

+
Resultaat: 275 EUR

Bronzen kaarsenkroonluchter met putti's omstreeks 1920, 80x38øcm. Cond:G

Bronzen engel lamp
Resultaat: 270 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G

Lange jas met bontvoering
Resultaat: 260 EUR

Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.

Gotische kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G

Barometer
Resultaat: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Rood Chinees lakwerk trekpotje
Resultaat: 220 EUR

Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G

Houten Chinese penselenpot
Resultaat: 200 EUR

Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.

2 Tafellampen met glas en chroom
Resultaat: 185 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome en kristalglas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x37cm. Cond;G

Prisma lamp
Resultaat: 180 EUR

Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G

Geldkist (met geld)
Resultaat: 180 EUR

Negentiende eeuwse metalen geldkist op leeuwenpoten met hengsel, ornamenten en cherubijnkoppen, in goede staat sleutel mist, 42x47x33cm.

Bronzen vergulde hallamp
Resultaat: 175 EUR

Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G

Franse hanglamp
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.

Jugendstil wandregaal met brons
Resultaat: 160 EUR

Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.

Verguld Chinees snijwerk van vogels
Resultaat: 160 EUR

Goudkleurig Chinees snijwerk, opengewerkt met vogels en florale voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 19x19x4,5cm. Cond:G

Boulle kistje
Resultaat: 150 EUR

Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G

Duits boek, Liebus Kus 1738, Heinrich Mullers
Resultaat: 150 EUR

Achttiende eeuws Duits boek met lederen band, Himmlischer liebes Kus, Evangelische betrachtung. D Heinrich Mullers 1738(vochtvlekken) 8x20x22,5cm. Cond:R/G

2x Lantaarn lamp
Resultaat: 150 EUR

Twee grote straatlantaarn kopstukken van koper en ijzer, 21e eeuw, in goede staat 120x46øcm.

Ijzeren kistje
Resultaat: 150 EUR

Klein antiek geldkistje omstreeks 1900, van ijzer, boomschors effect+ sleutel. 9x11,2x8,3cm. Cond:G

Kandelaar, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm

Empire petroleumlamp
Resultaat: 150 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Boek 1669 West Vriesland
Resultaat: 145 EUR

Zeventiende eeuws boek, aanwijsing der heilsame politieke gronden en maximen van de republike van Holland en west friesland tot Leiden Rotterdam, door hakkens, in goede originele lederen band. 14x16x2...

2 Staande bronzen lampen
Resultaat: 140 EUR

Twee prachtige Italiaanse bronzen lampen met onyx basement, griekse dame met vaas, 20e eeuw 60x40øcm. Cond:G

Lot boeken
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G

Houten console
Resultaat: 140 EUR

Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

Enkelschots geweer
Resultaat: 135 EUR

Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R

Bewerkt kistje met been
Resultaat: 125 EUR

Bewerkte kist met korintische zuilen en bogen met intarsia, 20e eeuw, stukjes inleg missen 14x19x15cm. Cond:R/G

Schildpad dekseldoosje
Resultaat: 125 EUR

Mooie gave 19e eeuwse dekseldoos, schildpad met been, 6x14x9cm. Cond:G

Houten leeuw
Resultaat: 125 EUR

Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G

Beddepan met spreuk
Resultaat: 125 EUR

Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G

5x Chinese rolschildering
Resultaat: 120 EUR

Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G

Thee kistje
Resultaat: 120 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse pallisanderhouten theekist met bandintarsia en benen sleutelplaat op origineel koperen pootje, 17x19x11,5cm. Cond:G

Plaquette "herten", Oskar Pflug
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke wandplaquettes met edelherten en damherten decor, Duitsland omstreeks 1900 door: Oskar Pflug 27x37x6cm. Cond;G

Joodse kandelkaar
Resultaat: 120 EUR

Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G

Messing plafondlamp
Resultaat: 120 EUR

Bronzen 18e eeuwse kroonluchter voor 6 kaarsen, demontabel, in goede staat 56x50øcm.