Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse spaarpotten
Resultaat: 120 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

3 miniaturen op ivoor
Resultaat: 115 EUR

Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G

Verguld spiegel lijstje, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.

Hanglamp met boheems glas
Resultaat: 110 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R

Planfondlamp met prismaglas
Resultaat: 100 EUR

Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R

2 messing kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G

2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890
Resultaat: 100 EUR

Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.

Setje messen
Resultaat: 100 EUR

Lot van 5 Oosterse messen/dolken 20e eeuw, 30x45cm. Cond;G

Mahonie kistje met messing inlegwerk
Resultaat: 100 EUR

Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.

Art Deco bronzen lamp, 5 glazen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Jugendstil bronzen hanglamp omstreeks 1900, 5 lichts met glazen kappen 58x50øcm. Cond:G

Grote bronzen lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen lampenvoet met 2 gezichten en guirlandes, omstreeks 1870, in goede staat 53cm. Cond:G

Empire postzegeldoos
Resultaat: 100 EUR

Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G

2 kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G

2 reclameborden Bols+Tabak
Resultaat: 100 EUR

Twee oude hollandse reclameborden achter glas, 1x Douwe Egberts tabak, 1x Bols Ligeurs, 50/60er jaren, 108x23 en 60x46cm. Cond;G

3-Delige nertsbont-set
Resultaat: 100 EUR

Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.

Kandelaar met Putti
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R

3 Antieke wandelstokken
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G

Sleutelkastje
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G

Antieke schildpad dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G

2 kaarskandelaren
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

Staand beeld, vrouwenfiguur
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke staande olielamp omstreeks 1890, geelectrificeerd, in goede staat Compositie metaal, 98cm.

Joodse kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Oude joodse koperen kandelaar, gesigneerd Dayagi, made in Israel, 2422, 28cm. Cond;G

9 Petroleumlamp-kappen
Resultaat: 90 EUR

Negen antieke petroleumlampkappen in goede staat , omstreeks 1900 30-40cm. Cond:G

4 diverse wandelstokken
Resultaat: 90 EUR

Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G

2 cloisonne vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G

Kersen Art Deco dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G

Kruiden kastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G

Staand beeld, vrouwenfiguur
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke stalamp, geelectrificeerd, stukje basis afgebroken, compositiemetaal, 69cm. Cond:R/G

Gietijzeren snijpers
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.

3 Messing kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke messing kaarskandelaren omstreeks 1880 in goede staat 46x76cm. Cond;G

Tinnen kraankan
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G

Antieke 18e eeuwse scheerbekken
Resultaat: 80 EUR

Geelkoperen 18e eeuwse scheerbekken, in goede staat 10x28cm.

Zeeuws paardemes, in lederen schede
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws paardemes omstreeks 1880 Willem Koops in lederen schede in goede staat 26,5cm.

Triptichon en Ikoon
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve ikonen naar oud voorbeeld, 1 triptychon naar Hubert Jan van Eyck( Litho 1432), 1x ikoon moedergods met kind omstreeks 1280(litho)met houten lijst, koperbeslag en glazen steun. 50x64x7...

Twee houtgesneden lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G

4 Hohners, mondharmonika
Resultaat: 80 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Tremolo, 1x Echo Bell metal reeds, 64 Chrominica 4 octaves, professional, 1x Echo, 18-22cm. Cond:G

Grote messing kerk-kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.

2 wandkandelaars
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G

Bontmantel, vos
Resultaat: 80 EUR

Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.

Grote wandblaker, Amsterdamse school
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G

Corpus Christie 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.

3 Koperen borden
Resultaat: 75 EUR

Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G

Gestoken Indonesische plaquette, verguld
Resultaat: 75 EUR

Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

Antiek object
Resultaat: 75 EUR

Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...

Grote messing Aziatische kom
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.

Franse smeedijzeren wastafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G