Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude vooroorlogse messing wandlamp met antieke kap, in goede staat. 30x35x22øcm.

3x Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.

19e Eeuwse stoof
Resultaat: 20 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G

Lexicon Latino-Belgicum
Resultaat: 20 EUR

Lexicon Latino-Belgicum Novum 1738, Samuele Pitisco. Woordenboek Latijn-Nederlands. 23x19,5x8cm. Cond.: R-G

4 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vier leuke antieke strijkijzers 19e eeuw 17-25cm. Cond:G

5 Strijkijzers
Resultaat: 20 EUR

Vijf leuke antieke strijkijzers 19e eeuw. 11-27cm. Cond:G

Tegel edelhert
Resultaat: 20 EUR

Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

2 Ovale blikken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G

2x crusifix
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.

Glas in lood lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G

Antieke emmer
Resultaat: 20 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G

Ingelegd paneel met boedha
Resultaat: 20 EUR

Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G

Twee speculaasplanken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.

2 Cakevormen
Resultaat: 15 EUR

Twee antieke koperen cakevormen omstreeks 1900 ø23cm. Cond:G

Oude brandweerspuit
Resultaat: 15 EUR

Vooroorlogse brandweerspuit(waterpomp) NV. fabriek Espana, spanjaard en co Utrecht. 64cm. Cond:G

Briefweegschaal
Resultaat: 15 EUR

Grote antieke briefweegschaal omstreeks 1900 gemerkt M. Concav, met emaille, in goede staat. 27x25x15cm.

2 Delen historisme ca. 1880
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

Lot divers
Resultaat: 15 EUR

Drie delen handbeschilderd, dekseldoos,presenteertablet en beschilderde emmer. 37-56cm. Cond:G

5 deel divers
Resultaat: 15 EUR

Vijf keer divers,bronzen plaquette man met pijp, tinnen barokstijl kan, 2 metalen figuren, antieke olielamp met kristallen reservoir. 13-29cm. Cond:G

Corpus Christie
Resultaat: 15 EUR

Groot Art Deco heilig kruis met Corpus Christi, omstreeks 1930, eikenhout met compositie metaal. 80cm. Cond:G