Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Empire stijl kandelaars 2005
2 Empire stijl kandelaars

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
ANWB reclamebord 2013
ANWB reclamebord

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Casette met concertbellen 2218
Casette met concertbellen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Empire kandelaren 2029
2 Empire kandelaren

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
2 Wandkandelaars met figuren 2404
2 Wandkandelaars met figuren

Resultaat:

470 EUR

Verkocht
Geldkist met smeedijzeren banden 2006
Geldkist met smeedijzeren banden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879 2089
Groot pistool 11mm.Sauer en Sohn 1879

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Bronzen vazen, 19e eeuw 2035
2 Bronzen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren 2010
2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Opgezette bok 2419
Opgezette bok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gietijzeren etagere tafel 2443
Gietijzeren etagere tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Staande lampen 2161
2 Staande lampen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
+ 2079
+

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen engel lamp 2408
Bronzen engel lamp

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Lange jas met bontvoering 2345
Lange jas met bontvoering

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Gotische kandelaar 2033
Gotische kandelaar

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Barometer 2512
Barometer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Rood Chinees lakwerk trekpotje 2075
Rood Chinees lakwerk trekpotje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar 2077
Bronzen kandelaar

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Houten Chinese penselenpot 2203
Houten Chinese penselenpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Tafellampen met glas en chroom 2153
2 Tafellampen met glas en chroom

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Prisma lamp 2018
Prisma lamp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Geldkist (met geld) 2031
Geldkist (met geld)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen vergulde hallamp 2416
Bronzen vergulde hallamp

Resultaat:

175 EUR