31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

5x Chinese rolschildering 999
5x Chinese rolschildering

120 EUR

Staand beeld, vrouwenfiguur 2000
Staand beeld, vrouwenfiguur

80 EUR

Staand beeld, vrouwenfiguur 2001
Staand beeld, vrouwenfiguur

90 EUR

Ijzeren geldkist 2002
Ijzeren geldkist
Startprijs 700 EUR
Cloissonne vaas, verguld 2003
Cloissonne vaas, verguld
Startprijs 2.800 EUR
Lamp met prismen 2004
Lamp met prismen
Startprijs 450 EUR
2 Empire stijl kandelaars 2005
2 Empire stijl kandelaars

1.000 EUR

Geldkist met smeedijzeren banden 2006
Geldkist met smeedijzeren banden

450 EUR

Douwe Egberts reclamebord 2007
Douwe Egberts reclamebord
Startprijs 225 EUR
Dobbelmans tabak, reclamebord 2008
Dobbelmans tabak, reclamebord
Startprijs 175 EUR
Grote kandelaar met putti 2009
Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR
2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren 2010
2 grote bronzen vergulde kerkkandelaren

300 EUR

Art Deco stijl Bram van Gelderen 2011
Art Deco stijl Bram van Gelderen
Startprijs 1.000 EUR
Barok console engelen 2012
Barok console engelen
Startprijs 250 EUR
ANWB reclamebord 2013
ANWB reclamebord

650 EUR

Kistje met Boulle inleg 2014
Kistje met Boulle inleg
Startprijs 190 EUR
Frans reclamebrod 2015
Frans reclamebrod
Startprijs 225 EUR
Groene hanglamp 2016
Groene hanglamp
Startprijs 120 EUR
3 Delen cloisonne 2017
3 Delen cloisonne
Startprijs 2.500 EUR
Prisma lamp 2018
Prisma lamp

180 EUR

Planfondlamp met prismaglas 2019
Planfondlamp met prismaglas

100 EUR

Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge 2020
Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge
Startprijs 250 EUR
Bureau setje 2021
Bureau setje
Startprijs 125 EUR
Vijzel, gedateerd 1643 2022
Vijzel, gedateerd 1643
Startprijs 400 EUR