Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
37 Resultaten
Kavel: 5548

Groen kristallen pot, vuurvergulde knop

Resultaat: 900 EUR

Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G


Kavel: 5562

2x oud kristal omstreeks 1900

Resultaat: 140 EUR

Twee delen antiek kristal, waaierkristallen schaal, en een coupe van ruitkristal, minimale chip mogelijk 14x27ø en 28ø


Kavel: 5510

Jugendstil glazen vaas, geel

Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen vaas, omstreeks 1910, iriserend oker-zwart, in goede staat 31cm. Cond:G


Kavel: 5568

Kristallen boter- en kaasstolp met zilver

Resultaat: 120 EUR

Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren dop, 835/000. Geslepen stolp met aculadevormige rand voorzien van zilveren knop versierd met parelrand. En een geslepen stolp oplopend in een punt met zilve...


Kavel: 5506

Kristallen karaf, Remy Martin, Louis XIII

Resultaat: 100 EUR

Gelimiteerde Remy Martin cognac karaf Louis XIII, in casette, 2e helft 20e eeuw door Baccarat 28cm. Cond:G


Kavel: 5512

17e eeuwse Bolfles.

Resultaat: 100 EUR

Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G


Kavel: 5517

Beschuitbus met zilveren dop

Resultaat: 100 EUR

Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.


Kavel: 5574

Glazen vis op standaard

Resultaat: 100 EUR

Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G


Kavel: 5511

Kristallen tafelstuk

Resultaat: 90 EUR

Groot kristallen tafelstuk omstreeks 1900 met bloemvaas en geschulpte omranding 51x31øcm. Cond:G


Kavel: 5516

Kristallen kandijcoupe met zilver

Resultaat: 90 EUR

Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...


Kavel: 5513

Antieke glas afbeelding

Resultaat: 80 EUR

Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G


Kavel: 5508

Kristallen tassa en fruitschaal

Resultaat: 70 EUR

Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R


Kavel: 5559

2 Kosta boda glazen figuren

Resultaat: 70 EUR

Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G


Kavel: 5532

4 Antieke flacons

Resultaat: 60 EUR

Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G


Kavel: 5577

Etui met 12 kristallen onderleggers

Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.


Kavel: 5586

Duitse glazen flacon

Resultaat: 60 EUR

Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G


Kavel: 5507

2 Waaierkristallen sets

Resultaat: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G


Kavel: 5518

2 waaierkristallen sets

Resultaat: 50 EUR

Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G


Kavel: 5519

3 Murano schalen

Resultaat: 50 EUR

Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G


Kavel: 5523

Tablet met likeurset

Resultaat: 50 EUR

Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm


Kavel: 5544

4 Delen kristal

Resultaat: 50 EUR

Vier delen kristalglas, karaf met 8 kantig Villeroy en Boch, facetgeslepen karaf, koekjes dekseldoos, bonbonniere 18-27cm. Cond:G


Kavel: 5561

Karaf + 16 glazen

Resultaat: 50 EUR

Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G


Kavel: 5580

Divers Swarovski

Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk


Kavel: 5581

Divers Swarovski

Resultaat: 50 EUR

Vier delen Swarovski: zeehond, pinguin, setje met 3 pinguins op ijsschots en konijn (oren er los bij), 2,5-8cm., minimale chips mogelijk.